Penktadienį švedai po vėlyvo Ederio įvarčio 88 minutę buvo priversti kapituliuoti prieš Italijos komandą 0:1.

Skandinavų sąskaitoje lieka vienintelis taškas, pelnytas sužaidus lygiosiomis 1:1 su Airija, o komandos lyderio Z. Ibrahimovičiaus asmeninėje įvarčių sąskaitoje toliau švilpauja vėjai.

Šįkart aukštaūgį puolėją pasistengė sustabdyti buvęs jo komandos draugas Turino „Juventus“ klube Giorgio Chiellini.

Italų gynėjo veiksmai rungtynių metu vedė iš kantrybės Z. Ibrahimovičių, o po G. Chiellini bandymo sustabdyti kitą Švedijos puolėją Johną Guidetti Ibra pratrūko nepasitenkinimu.

Po dvikovos epizodą Z. Ibrahimovičius komentavo sau būdingu stiliumi.

„Viskas ten buvo tvarkoje. Juk jeigu būtų kitaip, jis (G. Chiellini – DELFI) dabar gulėtų ligoninėje“, – pareiškė 34-erių Švedijos rinktinės kapitonas.

Kalbėdamas apie rungtynes, veteranas labiausiai graužėsi dėl to, jog jo ekipa nesugebėjo išlaikyti koncentracijos iki paskutinės minutės ir praleido įvartį.

Paskutiniame E grupės ture Švedija susitiks su Belgija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)