4. Tyson Gay (JAV) - 9,80 (geriausias sezono rezultatas)
5. Ryan Bayley (JAV) - 9,88 (asmeninis rekordas)
6. Churandy Martina (Olandija) - 9,94
7. Richard Thompson (Trinidadas ir Tobago) - 9,98
8. Asafa Powell (Jamaika) - 11,99

Prieš ketverius metus Pekine Usainas Boltas iškovojo tris aukso medalius - 100 m, 200 m ir estafetės 4 po 100 m varžybose.

Beje, šiame finale net septyni bėgikai iš aštuonių nuotolį įveikė greičiau, nei per 10 sekundžių.

Moterų trišuolis

Moterų trišuolio varžybas laimėjo 27-erių metų planetos uždarų patalpų čempionė Olga Rypakova (14,98 m) iš Kazachstano. Sidabras atiteko buvusiai šuolininkei į aukštį Caterinai Ibarguen (14,80 m) iš Kolumbijos, bronza - pasaulio čempionei ukrainietei Olgai Salduchai (14,79 m).

Moterų 400 m bėgimas

Moterų 400 m distanciją greičiausiai bėgo 27-erių metų amerikietė Sanya Richards-Ross (49,55 sek.), finale aplenkusi Pekino žaidynių čempionę Christinę Ohuruogu (49,70 sek.) iš Didžiosios Britanijos bei trečiojoje pozicijoje likusią tėvynainę DeeDee Trotter (49,72 sek.).

Beje, S. Richards-Ross tapo pirmąja JAV bėgike laimėjusia šios rungties olimpinį auksą nuo 1984-ųjų Los Andžele, kai olimpine čempione tapo Valerie Brisco-Hooks.

Vyrų 3000 m kliūtinis bėgimas

Vyrų 3000 m kliūtinių bėgimo olimpinio čempiono titulą po aštuonerių metų susigrąžino 30-metis Ezekielis Kemboi iš Kenijos (8 min. 16,56 sek.), sidabras, kaip ir prieš ketverius metus atiteko prancūzui Mahiedine'ui Mekhissi-Benabbadui (8:19,08), bronza - kitam Kenijos bėgikui Abeliui Kipropui Mutai'ui (8:19,73).

Pekino olimpiados čempionas Birminas Kiproras Kipruto liko penktas. Beje, šią distanciją Kenijos atletai laimi šeštosiose žaidynėse iš eilės.

Kūjio metimas

Sekmadienį vakaras baigėsi 30-mečio vengro Kristziano Parso triumfu kūjo metimo varžybose. Trečias kartas vengrui nemelavo. Prieš aštuonerius metus Atėnuose jis buvo penktas, prieš ketverius metus Pekine - Ketvirtas, o Londone įrankį nuskraidino 80,59 m ir daugiau, kaip metru aplenkė antroje vietoje likusį Pekino olimpiados čempioną slovėną Primožą Kozmusą (79,36 m).

Bronzos medalis atiteko Atėnų (2004 m.) olimpiniam čempionui pasaulio čempionui japonui Kojiui Murofushiui (78,71 m).

Paskutinį kartą šios rungties olimpinį auksą Vengrijai 1996-ais Atlantoje iškovojo Balasas Kissas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (67)