aA
Antroji Dakaro ralio diena lietuviams buvo labai permaininga. Pirmi startavo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas („Agrorodeo“ ekipažas), tačiau netrukus komandai atsirado „reikalų“. Kur kas greičiau šiandien lėkė Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro („Inbank team Pitlane“ ekipažas). Šis ekipažas užėmė 8 vietą, bet, kaip paaiškėjo, komanda užsidirbo laiko baudą ir dėl to nukrito į 20 poziciją.

Antroji Dakaro diena net ir ralio maratono vilkams tapo savotiška naujiena – komandos kelio knygas gavo tik prieš pat startą, todėl nebuvo laiko su jomis susipažinti. Lietuvos komandos dar anksčiau teigė, kad toks pakeitimas negąsdina, o rezultatai parodė, kad daugiau problemų kėlė akmenys, o ne navigacija.

Pozicijas prarado lenkdami

30 proc. akmenų ir dar 70 proc. kieto grunto – su tokiu nusiteikimu antrajame greičio ruože pirmieji prie automobilių įskaitos starto linijos stojo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas. „Atidaryti“ trasą turėjęs ekipažas neslėpė, kad jaudinosi, tačiau, vos pasibaigus greičio ruožui, S. Jurgelėnas pripažino, kad nebuvo taip baisu ir sudėtinga, kaip tikėjosi.

Nors startavo pirmi, tempo, kokį demonstravo pirmąją Dakaro dieną, „Agrorodeo“ ekipažui parodyti nepavyko. Pasiekę pirmąjį kelio punktą V. Žala ir S. Jurgelėnas iš karto nukrito į 10 poziciją, penktajame kelio punkte komanda buvo užfiksuota 18 pozicijoje, o finišą pasiekė vienuolikti.

Komanda pripažino, kad greičio ruožas buvo sudėtingas ir pareikalavo nemažai jėgų. Nors lenktynininkai jaudinosi dėl starto, V. Žala pasakojo, jog sunkumai prasidėjo pasivijus motociklininkus, kurie ne itin noriai praleido greičiau važiuojančius automobilius. Būtent bandymas aplenkti motociklų klasės dalyvius komandai pakišo koją – V. Žala „pametė“ tempą ir neišvengė nesklandumų – prakiurdė dvi padangas ir suklydo naviguodami.

„Greičio ruožo pabaigoje truputį pasiklydom, daug lenktynininkų toje vietoje suko ratus, buvo sunku surasti kelio tašką“, – pripažino V. Žala.

Komanda teigė, jog antrąją Dakaro dieną vertina teigiamai, nors ji buvo sunki, bet kartu ir labai naudinga.

Buvo greičiausi, tačiau pelnė baudą

Greičiausiai iš lietuvių antrąjį greičio ruožą įveikė Benediktas Vanagas su Filipe Palmeiro, tačiau iškovota 8 pozicija komanda neskubėjo džiaugtis. Prieš pat finišą buvusį kelio tašką komanda praleido ir dėl to organizatoriai numatė 20 minučių baudą, dėl kurios komanda liko 20 vietoje.

B. Vanagas teigė, kad diena buvo gera, o F. Palmeiro darbas nustebino.

„Žavėjausi Filipe darbu, visą laiką jautėsi, kad jis supranta, kur yra ir ką daro. Keletą kartų buvome truputį paklydę, tačiau žavėjo tai, kad Filipe tokiose situacijose nesutriko ir žinojo, ką daryti bei kur važiuoti“, – pasakojo B. Vanagas.

„Inbank team Pitlane“ komandos pilotas teigė: supratęs, kad kelio tašką praleido, nusprendė jo nebeieškoti ir gauti baudos minučių. Jis aiškino, kad 20 minučių, skirtų už praleistą kelio tašką, tikriausiai yra mažiau, nei lenktynininkai būtų sugaišę jo ieškodami.

Nors po pirmojo greičio ruožo B. Vanagas juokavo, kad išnaudojo visas gyvybes – „pramušė“ 3 ratus, antrąją dieną komanda džiaugėsi, kad tokios problemos pavyko išvengti.

„Buvo gera, smagi diena, man ji savotiškai patiko“, – po greičio ruožo kalbėjo lenktynininkas.

B. Vanagas, kaip ir V. Žala, pripažino, kad nemažai sunkumų sudarė motociklininkai, kurie kėlė daug dulkių, dėl to buvo tik dar sunkiau juos aplenkti.

Netikėtumas, pareikalavęs daug jėgų

Dakaro pankais vadinamai Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio komandai antroji ralio maratono diena taip pat praėjo be didelių nesklandumų. A. Juknevičius džiaugėsi, kad šią dieną nekamavo techniniai nesklandumai, todėl komanda galėjo lėkti savo tempu ir pelnė 25 vietą.

Nors lenktynininkas dieną vertino gerai, pripažino, kad startas buvo sunkus.

„Vakar nežinojau, kad startuosime tuo metu, kai važiuos sunkvežimiai, todėl išvažiavome 86-ti. Aplenkti sunkvežimį yra kažkoks kosmosas: jie kelia labai daug dulkių, norint aplenkti reikia privažiuoti arčiau, o tai padarius visiškai nebematyti kelio. Lenkimų turėjome daug, lenkdami ir ratą „prakirtom“, todėl buvom priversti sustoti“, – dienos įspūdžiais dalijosi A. Juknevičius.

Komandos „Kreda“ šturmanas D. Vaičiulis aiškino, kad greičio ruožo pabaigoje navigacijos klaidų neišvengė ir jis. Lenktynininkas teigė, jog, kaip ir daugelis, turėjo klaidžioti lygumoje, kol „paėmė“ paskutinį kelio punktą.

„Iš pradžių Antaną atitraukiau nuo kitų, kad važiuotume atokiau ir laikytumėmės savo plano, tačiau vėliau neišsilaikėm, nuvažiavom ten, kur ir visi, manėm, kad ten bus geriau, tačiau vėliau paaiškėjo, kad iš pradžių važiavome teisingu keliu, todėl grįžome“, – aiškino D. Vaičiulis.

Šturmanas pasakojo, kad, nepaisant nuklydimo, diena buvo pakankamai sklandi, o tai, kad kelio knygos komandoms buvo išdalytos tik likus 15 minučių iki starto, nesukėlė didesnių problemų.

Gera pradžia – pusė darbo

Dakaro naujokai Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas pripažino, kad antroji diena nepraėjo be nuotykių. Pilotas pasakojo, kad važiuodami ne tik „pramušė“ ratą, bet ir buvo kelis kartus paklydę.

Visgi, kaip teigė E. Juškauskas, viskuo yra patenkinti ir tikisi, jog kituose greičio ruožuose seksis ne prasčiau nei pirmomis dienomis. Antrajame greičio ruože „Heston MRO team Pitlane“ komanda finišavo 43 vietoje.

Ginto Petraus ir Tomo Jančio komanda džiaugėsi, kad diena praėjo gana sklandžiai, tačiau greičio ruožo pabaigoje taip pat teko prasukti daugiau kilometrų klaidžiojant ir ieškant paskutinio kelio punkto.

„Petrus racing“ komanda antrą Dakaro dieną finišavo 45-ta.

Koją pakišo nugara

Vienintelis motociklininkas iš Lietuvos Arūnas Gelažninkas pripažino, kad antrasis greičio ruožas buvo sunkus. Jis pasakojo, kad sunkumų kėlė ne tik akmenys, tačiau ir nugara.

„Buvo daug dulkių, per kurias sunku pamatyti akmenis, o tai labai pavojinga, galima bet kuriuo metu nukristi. Nuo 120 kilometro „užsiveržė“ nugara, todėl visą laiką neradau tinkamos sėdėti pozicijos, todėl nepavyko palaikyti tempo, kokio norėjau. Galiausiai pradėjau laukti, kada pasieksiu finišą“, – pasakojo A. Gelažninkas.

Motociklininkas teigė, kad sunkių dienų Dakare turi būti, tačiau tai rezultatui stipriai nepakenkė, jis finišavo 41-as. Lenktynininkas aiškino, kad nuo pat pradžių komandos strategija buvo pradėti lėtai ir po truputį įsivažiuoti.

Motociklų klasė – antrąją Dakaro dieną greičiausias buvo Botsvanos lenktynininkas Rossas Branchas, antras greičiausias buvo Didžiosios Britanijos motociklininkas Samas Sunderlandas, o trečiąją vietą iškovojo čilietis Pablo Quintanilla. Britas nuo lyderio atsiliko 1 min. 24 sek., o čilietis – 2 min. 21 sek.

Keturračių klasė – šiandien pirmąją vietą užėmė čilietis Ignacio Casale, nuo jo 3 min. 33 sek. atsiliko ir antrą vietą pelnė lenkas Rafalas Sonikas, o trečiąja vieta džiaugėsi prancūzas Simonas Vitse.

Automobilių klasė – geriausią rezultatą parodė Pietų Afrikos lenktynininkas Ginielis De Villersas, antrą poziciją iškovojo argentinietis Orlando Terranova, nuo lyderio atsilikęs 3 min. 57 sek. Trečioji vieta atiteko Jungtinių Arabų Emyratų lenktynininkui Sheikhui Khalidui Al Qassimi. Jis nuo lyderio atsiliko 5 min. 42 sek.

Bagių klasė – antrojo greičio ruožo pergalę šventė čilietis Francisco Lopezas Contardo. Nuo jo 11 min. 46 sek. atsiliko ispanas Jose Antonio Hinojo Lopezas ir užėmė antrąją vietą. Įdomu tai, kad antrąją ir trečiąją vietas skiria vos 2 sekundės. Trečiąją vietą užėmė Zimbabvės lenktynininkas Conradas Rautenbachas. Jis nuo lyderio atsiliko 11 min. 48 sek.

Sunkvežimių įskaita – geriausią rezultatą parodė čekas Alesas Lopraisas, iškart už jo, atsilikęs 1 min. 46 sek., atvažiavo ir antrąją vietą pelnė rusas Dmitry Sotnikovas, o trečią poziciją užėmė taip pat rusas Andrey Karginovas. Jį nuo lyderio skyrė 2 min. 7 sek.

Kaip atrodė lenktynių eiga ir svarbiausius dienos įvykius galite peržiūrėti žemiau

Dakaro ralis: antra diena
Finišą pasiekė paskutinis Lietuvos ekipažas – Gintas Petrus ir Tomas Jančys. Preliminariai ekipažas finišavo 45-oje vietoje.
Antrą dieną iš eilės sėkmingai finišuoja Dakaro ralio debiutantai – Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas, „Heston MRO team Pitlane“ komanda. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2869401673122574/&show_text=0&width=560
Gintas Petrus ir Tomas Jančys pasiekė šeštąjį, paskutinį, greičio ruožo kelio punktą. Ten ekipažas yra 44-oje vietoje.
Finišą pasiekė ir Edvinas Juškauskas su Aisvydu Paliukėnu. Ekipažas finišo tiesę kirto būdami 43-ioje vietoje preliminariai.
Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio rezultatas šiandien – kur kas geresnis nei pirmąją dieną. Preliminariai komanda yra 26-oje vietoje.
Paklausti, kas nutiko, kad jau kone pasirodę finiše „Kredos“ ekipažo nariai apsisuko atgal ir grįžo, A. Juknevičius ir D. Vaičiulis juokėsi, kad čia – šturmano kaltė. Pasirodo, komanda praleido vieną greičio ruožo kelio punktą. „Pagalvojom, kad praleisti jį ir gauti 20 minučių baudą yra tiesiog kvaila, todėl nusprendėme grįžti. Nedaug užtruktume, 5-7 minutes, tikrai mažiau nei bauda“, – kalbėjo A. Juknevičius.
Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis pasakoja, kad finiše teko pasiblaškyti ieškant pamesto kelio punkto. Tačiau komandai pavyko! https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2869367863125955/&show_text=1&width=560
Finišą pasiekė ir Antanas Juknevičius bei Darius Vaičiulis.
Motociklų klasėje tikra staigmena, mat šiandien į pirmąją vietą išsiveržė 2019 m. pirmą kartą Dakaro ralyje važiavęs Rossas Branchas. Jis greičio ruožą įveikė per 3 val. 39 min. 10 sek.
Automobilių įskaitoje šiandien – lyderių rokiruotė. Greičiausi – „Toyota“ komandos atstovai Ginielis De Viliersas su šturmanu Alexu Haro Bravo. Jie trasoje užtruko 3 val. 37 min. 40 sek.
Paskutiniame greičio ruožo kelio punkte užfiksuoti ir E. Juškauskas su A. Paliukėnu. Ekipažas yra preliminariai 36 vietoje.
Antanas Juknevičius pasiekė ir 6-ąjį greičio ruožo kelio punktą. Ekipažas atkakliai kopia aukštyn ir čia užfiksuotas 21-oje vietoje.
Jokia paslaptis – šiandien Dakaro ralyje greičio ruožas kupinas akmenų, tad vienas po kito kone visi lenktynininkai keitė padangas. Tačiau B. Vanagas džiaugėsi, kad jam pavyko išvengti šio abejotino malonumo. https://www.facebook.com/iGo2Dakar/videos/475529780034465/&show_text=0&width=560
Gintas Petrus ir Tomas Jančys pasiekė 4-ąjį greičio ruožo punktą. Čia ekipažas preliminariai yra 56-oje vietoje.
V. Žalos rezultatas dar smunka žemyn. Sportininko ekipažas dabar jau 11-oje galutinės dienos įskaitos vietoje.
Džiugi žinia ta, kad be baudų B. Vanago ir F. Palmeiro ekipažas yra 8-oje vietoje. Tiesa, šį rezultatą koreguos gauta 20 minučių bauda.
B. Vanagas ir F. Palmeiro prisipažino, kad nepavyko „paimti“ vieno kelio punkto. Už tai ekipažui gresia 20 minučių bauda, tačiau, sako sportininkas, dėl to pernelyg nesigraužia. https://www.facebook.com/BenediktasVanagas/videos/1841329292833315/&show_text=1&width=560
Nors GPS davikliai Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro ekipažą „pametė“, komanda pranešė, kad šis taip pat sėkmingai pasiekė finišą. https://www.facebook.com/BenediktasVanagas/videos/757670011391326/&show_text=0&width=560
„Ne taip baisu, kaip atrodo, pirmam startuoti. Bet tikrai šita diena man į patirtį. Tikrai buvome ir paklydę. Buvo ir tokių atvejų, kai atrodo atsirinkom, kur važiuoti, nuvažiavom, pavažiavom porą kilometrų, žiūrim, grįžta motociklininkai. Grįžome ir mes, o ten jau visi klaidžioja. Galiausiai supratom, kad ten, kur reikia, važiavom nuo pradžių“, – pasakojo DELFI reporteriui Pauliui Garkauskui S. Jurgelėnas.
„Pavargau šiandien, tikrai, sudėtingas greičio ruožas. Nebeištvėriau gale, pradėjau klausinėti, kiek dar liko. Pradžioje buvo geriau, bet prasidėjo motociklai. Paskutiniai dar traukėsi, bet viduriukas jau tokie įžūlesni, sunkiau juos patraukti. Tada prapylėm porą ratų, pamečiau ritmą, ir Saulius nuramino, kad šalčiau važiuojam“, – kalbėjo V. Žala finiše.
Pasitinkamas finišavę Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2869212243141517/&show_text=1&width=560
V. Žala ir S. Jurgelėnas smuktelėjo dar viena pozicija žemyn. Dabar ekipažas – 8-oje vietoje.
Atotrūkis tarp V. Žalos ir aukščiau esančių ekipažų ganėtinai nemažas, siekia net kelias minutes. Tai reiškia, kad šiuo metu į 7-ąją poziciją nusmukęs ekipažas gali nusileisti ir dar žemiau.
Organizatoriai skelbia ir finišo rezultatus. Preliminariai V. Žala ir S. Jurgelėnas – penkti, tačiau šis rezultatas dar gali keistis.
Ketvirtajame greičio ruože – A. Juknevičius ir D. Vaičiulis, taip pat – E. Juškauskas ir A. Paliukėnas. "Kredos" ekipažas užfiksuotas 31-oje vietoje, „Heston MRO team Pitlane“ – 40-oje vietoje.
Vaidotas Žala pasiekė finišą. Tiesiogiai iš Dakaro greičio ruožo finišo! https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2869171036478971/&show_text=1&width=560
Pirmasis lietuvis finiše! Dakaro ralio antrąją dieną užbaigė Arūnas Gelažninkas, 34 numeriu pažymėtas motociklininkas. Preliminariai jis – 42-as.
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas pasiekė paskutinį, 6-ąjį, greičio ruožo kelio punktą. Kol kas jie čia 3-oje vietoje, tačiau rezultatai dar keisis. Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro ekipažas užfiksuotas penktajame greičio ruožo kelio punkte. Čia jie – 13-oje vietoje ir, panašu, yra greitesni nei priekyje važiuojantis „Agrorodeo“ ekipažas.
Į priekį stumiasi ir Gintas Petrus su Tomu Jančiu. Šis ekipažas pasiekė trečiąjį kelio punktą ir yra preliminariai 53-oje vietoje.
Akmenys šios dienos greičio ruože yra labai skaudūs, pastebėjo „iGo2Dakar“ žurnalistų komanda, spėjusi užfiksuoti lekiantį Arūną Gelažninką.
Trečiame greičio ruožo kelio punkte pasirodė ir 318 numeriu pažymėtas A. Juknevičiaus ir D. Vaičiulio ekipažas. Komanda yra 43-oje pozicijoje, netoli nuo kolegų „Heston MRO team Pitlane“, kurie preliminariai – 44-i.
Arūnas Gelažninkas pasiekė šeštąjį, paskutinį, greičio ruožo kelio punktą, Čia motociklininkas yra preliminariai 39-oje vietoje. Kita stotelė jam – antrosios dienos finišas.
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas pasiekė penktąjį kelio punktą. Čia jie kol kas 13-oje vietoje, tačiau šis rezultatas dar tikrai gali keistis.
Panašu, kad ši diena nebloga ir E. Juškausui bei A. Paliukėnui. Pasiekę trečiąjį greičio ruožo kelio punktą, jiedu yra preliminariai 42-oje vietoje.
Panašu, kad su kilusiais nesklandumais V. Žala ir S. Jurgelėnas susitvarkė ir ketvirtame greičio ruožo kelio punkte yra preliminariai 15 vietoje. B. Vanagas ir F. Palmeiro greitesni nei kolegos ir yra 12-oje vietoje preliminariai.
Ne vieno nuostabai, automobilių klasėje šiandien pirmauja Yazeedas Al Rajhis su šturmanu Konstantinu Zhiltsovu. Be to, finišą pasiekė pirmieji motociklininkai. Čia dienos lyderis preliminariai yra Samas Sunderlandas.
Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis pasiekė 2-ąjį kelio punktą. Čia jie 45-oje pozicijoje preliminariai. 46-i – kolegos Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas.
Panašu, kad „Agrorodeo“ ekipažas galėjo turėti „reikalų“. Pasiekę 4-ąjį greičio ruožo kelio punktą, lenktynininkai yra 7-oje pozicijoje. Rezultatai preliminarūs, tad dar gali keistis.
Sparčiai į priekį stumiasi Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro duetas. „Inbank team Pitlane“ komanda pasiekė trečiąjį greičio ruožo kelio punktą ir yra, preliminariai, 16-oje vietoje.
Arūnas Gelažninkas išlaiko stabilų tempą. Akmenuotame greičio ruože lenktynininkas jau pasiekė 4-ąjį kelio punktą ir ten yra preliminariai 41-as.
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas palaiko intensyvų tempą. Pasiekę trečiąjį kelio punktą, lenktynininkai yra preliminariai 5-i.
Startui ruošiasi ir kiti Lietuvos ekipažai: B. Vanago ir F. Palmeiro, E. Juškauskas ir A. Paliukėnas, A. Juknevičius ir D. Vaičiulis.
Arūnas Gelažninkas, perspėjęs, kad prasidėjusi diena tikrai nebus jam palanki, visgi išlaiko stabilų tempą. Trečiajame greičio ruožo kelio punkte lenktynininkas – 40-oje vietoje.
Startui pasiruošęs ir Ginto Petraus bei Tomo Jančio ekipažas.
Startavę pirmi, V. Žala ir S. Jurgelėnas laikosi iš vakaro juokais išsakytos taktikos: antrajame greičio ruožo kelio punkte jie smuktelėjo į antrąją vietą. Komanda pusiau juokais, pusiau rimtai žadėjo pasirūpinti, kad priekyje važiuotų gamyklinės komandos, kad važiuoti būtų ramiau. Greitesnis už lietuvius čia – Carlosas Sainzas, „Mini“ ekipos narys.
Antrasis greičio ruožo kelio punktas Arūnui Gelažninkui nebuvo dėkingas. Lenktynininkas vėl smuktelėjo į 39-ąją vietą.
Kuriam istoriją – taip drąsiai galima sakyti, mat iki šiol lietuviai nebuvo laimėję nė vieno Dakaro greičio ruožo. https://www.facebook.com/iGo2Dakar/posts/691469648052217&width=500
Patys pirmi automobilių įskaitos dalyviai – Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas – dumte išdūmė! https://www.facebook.com/AgrorodeoDakar/videos/2916371935062134/&show_text=0&width=560
Kol startavo automobiliai, Arūnas Gelažninkas spėjo įveikti dalį greičio ruožo ir pasiekti pirmąjį kelio punktą. Čia jis preliminariai 29-as, nors startavo iš 39-osios pozicijos.
8.20 val. Lietuvos laiku (9.20 val. Saudo Arabijos laiku) į greičio ruožą išvažiavo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas, „Agrorodeo“ komanda.
Paskutiniai štrichai „Inbank team Pitlane“ komandoje. Visi rengiasi judėti starto link. https://www.facebook.com/BenediktasVanagas/videos/581337255777475/&show_text=0&width=560
Pirmoji Dakaro ralio diena, pergalinga lietuviams, deja, ne visiems buvo sėkminga. Pranešama, kad jau yra iš kovos pasitraukusių lenktynių dalyvių: Willy'is Jobardas, Marcelis Butuzas, Ismaelis Nietto'as ir Philipas Turneris iš motociklų įskaitos, Axelis Dutrie iš keturračių įskaitos, Mohammedas Al Sudairy iš sunkvežimių įskaitos neįveikė pirmos dienos greičio ruožo, o Abdulazizas Alyaeeshas (iš automobilių įskaitos) nė nestartavo.
Tiesiogiai iš Dakaro ralio bivako: į startą išvažiavo ir automobilių bei sunkvežimių įskaitos dalyviai. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2868756183187123/&show_text=1&width=560
Pagaliau: gavęs kelio knygą startavo ir Lietuvos motociklininkas Arūnas Gelažninkas.
„Laukia dar viena akmenų diena“, – taip apie artėjantį iššūkį kalba Arūnas Gelažninkas, „Zigmas Dakar team“ atstovas, pabrėžęs, kad keliauja į startą anksčiau, mat organizatoriai kelio knygas išdalins likus 25 min. iki starto. https://www.facebook.com/arunas.gelazninkas/videos/1010098752692221/&show_text=0&width=560
Jau tradicija tapo tai, kad Dakaro ralyje pirmieji į lenktynių trasą iškeliauja motociklininkai. https://www.facebook.com/iGo2Dakar/videos/2507630616173636/&show_text=0&width=560

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(66 žmonės įvertino)
4.3788

Dakare debiutavęs Lietuvos ekipažas pripažino: prieš ralį nepakeitė vienos detalės – ji ir sugedo

Šiandien „Toyota“ atstovybėje „Mototoja“ buvo surengtas „Heston Airlines“ ekipos,...

Rokas Baciuška paaiškino, kokios taktikos ėmėsi dėl pergalės Dakare: padėjo ir kitas lietuvių ekipažas

Rokas Baciuška – 22-ejų tauragiškis, parodęs, ką gali ambicijos, užsispyrimas ir ryžtas...

Žala dėlioja planą kitų metų Dakarui: naują automobilį nori nuomotis, tačiau iš ko – dar klausimas (6)

Vaidotas Žala šių metų Dakaro ralyje pakartojo geriausią Baltijos šalių pasiekimą –...

Pirmą „beduiną“ į Lietuvą iš Dakaro parvežęs Baciuška: to per dešimtmetį padaryti nepavyko nė vienam (21)

Pirmasis Lietuvai parvežtas beduinas – štai toks Roko Baciuškos, vos 22-ejų sulaukusio...

Antrą trofėjų iš Dakaro parsivežęs Gelažninkas nesako, ar į varžybas sugrįš: dabar nesinori nieko

Sekmadienį iš Dakaro ralio sugrįžo ne vienas ekipažas, sunkiausiose pasaulio varžybose...

Top naujienos

15-metės nužudymo istorijoje – dar skandalingesnės detalės: papasakojo, kas vyko paskutiniais gyvenimo mėnesiais (3)

Lietuvą sukrėtusioje 15-metės nužudymo istorijoje aiškėja skandalingos detalės – keletą...

Karo ekspertai: rusai bando pralaužti gynybą ir veržtis link dar vieno miesto – situacija išlieka trapi

Pilietinio gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N’ Loaded“ ekspertų teigimu, Bachmuto...

Įvardijo galimą priežastį, kodėl matematikos egzamino rezultatai tragiški: kažkas negerai su užduotimis

Su matematikos egzaminu kažkas labai negerai, teigia Vilniaus politikos analizės instituto...

Atvira liepsna niokoja „Kauno baldus“, pavojingai arti gaisro yra cheminėmis medžiagomis prekiaujanti įmonė papildyta „Kauno baldų“ valdybos nario komentaru

Kaune didžiulės ugniagesių pajėgos ketvirtadienio popietę suskubo gesinti baldų gamyklos. Visai...

EK išaiškinimo dėl Kaliningrado tranzito gali ir nebūti: Kubilius prabilo apie veto galimybę (1)

Jau kuris laikas spėliojant, kaip atrodys Europos Komisijos (EK) rengiamas išaiškinimas dėl...

Maskva netruko sureaguoti į Johnsono atsistatydinimą: laukiame žinių iš Baltijos šalių papildyta (19)

Ketvirtadienį BBC pranešus, kad Borisas Johnsonas atsistatydins iš Konservatorių partijos...

„Naisių vasaros“ festivalis – vėl dėmesio centre: po viešo atlikėjų sugėdinimo, dalis traukiasi, kiti lieka turėdami savų tikslų (8)

Liepos 8-9 dienomis Naisiuose planuojama surengti vienuoliktąjį „Naisių vasaros“ festivalį ....

Atsistatydina JK premjeras Johnsonas papildyta 16.20 (10)

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ketvirtadienį oficialiai...

Karas Ukrainoje. Rusija oficialiai paskelbė apie kovos veiksmų pauzę Donecko srities gyventojai raginami bėgti

Pirmą kartą nuo karo pradžios Rusija nepaskelbė teritorinių pasiekimų Ukrainoje. Tai...

Kraupią egzekuciją anykštėnui surengę vyrai dvi paras laikė jį uždarę dėžėje

Panevėžio apygardos teisme šiandien paskelbtas nuosprendis didelio atgarsio sulaukusioje byloje....