Tai buvo jau šeštasis Norvegijos slidininkės iškovotas olimpinis aukso medalis per visą karjerą. Be to, ji turi dar 3 sidabro bei 1 bronzos olimpinį apdovanojimus.

Be M. Bjoergen, po 6 aukso medalius žiemos olimpinių žaidynių istorijoje yra iškovojusios tik dvi rusės - čiuožėja Lidija Skoblikova ir slidininkė Liubovė Jegorova.

30 km distancijoje laisvuoju stiliumi triumfavo Norvegijos slidininkės

Sidabro medalis šeštadienį atiteko Theresei Johaug, kuri olimpinei čempionei finiše pralaimėjo 2,6 sekundės, o bronzos apdovanojimu tenkinosi dar viena norvegė Kristin Stoermer Steira.

1. Marit Bjoergen (Norvegija) 1 val. 11 min. 05,2 sek.
2. Therese Johaug (Norvegija) atsiliko 2,6 sek.

Snieglenčių paralelinio slalomo auksas - Rusijai bei Austrijai

Antrąjį olimpinį aukso medalį žaidynių snieglenčių varžybose iškovojo JAV gimęs bei Rusijai atstovaujantis 27-erių metų Vicas Wildas, šeštadienį laimėjęs paralelinio slalomo varžybas.

Vicas Wildas

Vyrų varžybų finale planetos pirmenybių bronzos medalininkas V. Wildas 0,11 sekundės aplenkė Sočio bronzą jau turintį slovėną Žaną Koširą.

Olimpiniu bronzos apdovanojimu tenkinosi keturiskart planetos pirmenybių čempionas austras Benjaminas Karlas, mažajame finale įveikęs Italijos snieglentininką Aaroną Marchą.

8. Roland Fischnaller (Italija)

Moterų snieglenčių paralelinio slamomo rungties auksą iškovojo kiek netikėtai iškovojo austrė Julia Dujmovits.

Julia Dujmovits

26-erių metų Austrijos sportininkė finale 0,72 sekundės aplenkė vokietę Ankę Karstens.

Bronzos medalis atiteko kitai Vokietijos snieglentininkei Amelie Kober, kur mažajame finale įrodė savo pranašumą prieš italę Corinną Boccacini.