Vieną baudos ratą sukusi šios rungties pasaulio čempionė iš Baltarusijos nuotolį įveikė per 35 minutes 25,6 sekundės ir 20,2 sekundės aplenkė taip pat kartą pro šalį prašovusią čekę Gabrielą Soukalovą, kuri planetos pirmenybėse šioje rungtyje tebuvo aštuoniolikta.

DELFI primena, kad D. Domračeva prieš tai triumfavo ir moterų biatlono 15 km asmeninėse bei 10 km persekiojimo lenktynėse.

Bronzos medaliu pirmadienį džiaugėsi žaidynių debiutantė norvegė Tiril Eckhoff, tik finišo spurtu aplenkusi ketvirtoje vietoje likusią Vokietijos rinktinės veteranę Evą Sachenbacher-Stehlę.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė ir šios rungties pasaulio vicečempionė norvegė Tora Berger finišo liniją kirto tik penkiolikta.

1. Darja Domračeva (Baltarusija) 35 min. 25,6 (1 baudos ratas)
2. Gabriela Soukalova (Čekija) atsiliko 20,2 sek. (1)
3. Tiril Eckhoff (Norvegija) 27,3 (1)
4. Eva Sachenbacher-Stehle (Vokietija) 28,3 (0)
5. Teja Gregorin (Slovėnija) 39,4 (0)
6. Monika Hojnisz (Lenkija) 54,9 (0)
7. Kaisa Makarainen (Suomija) 1:01,5 (2)
8. Aliona Pidgrušina (Ukraina) 1:11,5 (0)

Darja Domračeva

Baltarusijai – penktas aukso medalis

Tuo pirmadienio džiaugsmas Baltarusijai nesibaigė. Vyrų akrobatinio slidinėjimo rungtyje pergalę iškovojo ir jau penktą aukso medalį savo šaliai iškovojo 29-erių metų Antonas Kušniras, kuris puikiai pasirodė didžiajame finale ir surinko net 134,5 balo.

Jis užtikrintai pralenkė tiek antroje vietoje likusį Davidą Morrisą (110,41), tiek kiną Jią Zongyangą (95,06).