Bronzos medalis atiteko Vokietijos stalo tenisininkams, kurie prieš ketverius metus Pekine laimėjo sidabrą. Vokiečiai Londone mažajame finale 3:1 (3:0, 3:1, 0:3, 3:1) nugalėjo Honkongo ekipą.

Londono olimpiados stalo teniso turnyre Kinija iškovojo 4 aukso bei 2 sidabro apdovanojimus, o nuo 1988 metų Kinijos stalo tenisininkai vasaros olimpinėse žaidynėse iškovojo net 24 aukso medalius iš 28 galimų.

Olimpinių žaidynių čempionės - dvi Japonijos imtynininkės

Londono olimpiados moterų imtynių turnyro aukso medalis svorio kategorijoje iki 48 kg trečiadienį atiteko japonei Hitomi Obarai, kuri finale 3:1 nugalėjo 2008 metų Pekino žaidynių bronzos medalininkę Mariją Stadnyk iš Azerbaidžano.

Pažymėtina, jog Japonijos imtynininkė yra šešiskart pasaulio čempionė neolimpinėje svorio kategorijoje - iki 51 kg. Dukart ji laimėjo planetos pirmenybes ir svorio kategorijoje iki 48 kg.

Bronza tenkinosi Pekino žaidynių čempionė kanadietė Carol Huynh, 3:0 privertusi pasiduoti Isabellę Sambou iš Senegalo, bei amerikietė Clarissa Chun, 3:0 įveikusi ukrainietę Iriną Merleni.

Trečiose olimpinėse žaidynėse iš eilės auksą imtynių turnyre iškovojo japonė Kaori Icho (svorio kategorija iki 68 kg), finale 3:0 privertusi pasiduoti Kinijos sportininkę Jing Ruixue. Japonijos imtynininkės sąskaitoje trejose olimpiadose - 72 laimėtos dvikovos iš eilės.

Bronzos apdovanojimai atiteko rusei Liubov Volosovai ir 2010 metų pasaulio imtynių čempionei (iki 59 kg) Battsetseg Soronzonbold iš Mongolijos, kurios atitinkamai 3:1 bei 3:0 nugalėjo lenkę Moniką Ewą Michalik ir kanadietę Martine Dugrenier.

Jojimo varžybose - Šveicarijos raitelio triumfas

XXX-ųjų Londono vasaros žaidynių jojimo varžybų vyrų asmeninio konkūro rungties nugalėtoju trečiadienį tapo 30-metis šveicaras Steve'as Guerda'as.

2008 metų Pekino olimpiados bronzos medalininkas vienintelis abejuose etapuose kliūtis įveikė be klaidų.

Tai pirmasis Šveicarijos iškovotas šios rungties olimpiados jojimo varžybų aukso medalis per pastaruosius 88 metus - nuo 1924 metų žaidynių Paryžiuje.

Po papildomo jojimo kliūčių ruože sidabras atiteko olandui Gerco Schroderiui, o bronza buvo priverstas tenkintis airis Cianas O'Connoras. Per du pirmuosius etapus raiteliai buvo suklydę po kartą.