Kanada - Vokietija 8:2 (1:0, 3:1, 4:1).

Kanados rinktinė be vargo nugalėjo Vokietiją 8:2. Jarome'as Iginla (23:41 ir 28:50 min.) pelnė du įvarčius, Joe Thorntonas (10:13), Shea Weberis (22:32), Sidney Crosby (41:10), Mike'as Richardsas (46:41), Scottas Niedermayeris (51:22) ir Rickas Nashas (56:28) - po vieną.

Vokietijos rinktinės įvarčių autoriai - Marcelis Gocas (36:34) ir Manuelis Klinge (58:58).

Čekija - Latvija 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0), - po pratęsimo;

Čekų - latvių mače favoritais laikomi čekai pirmavo 2:0 po Tomašo Rolineko (05:52) ir Tomašo Fleischmanno (11:06) smūgių. Trečiame kėlinyje latviai Martinas Cipulis (52:02) ir Mikelis Redlihas (46:19) rezultatą išlygino 2:2.

Pratęsimo metu sėkmė nusišypsojo čekams, kai Davidas Krejči (65:10) įmušė pergalingą įvartį.

Šveicarija - Baltarusija 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0), - po baudinių;

Šveicarams įvarčius pelnė Julienas Sprungenas (12:25), Hnatas Domenichelli (27:07), o Romano Lemmas įmušė lemiamą baudinį. Baltarusių gretose pasižymėjo Aleksejus Kalužnyj (00:59) ir Konstantinas Zacaharovas (35:42).

Slovakija - Norvegija 4:3 (3:1, 0:2, 1:0);

Po Michalo Handzuso (07:03) ir Mariano Gaboriko (09:48) įvarčių slovakai pirmavo 2:0, bet norvegas Matsas Aasenas Zuccarello (18:06) sušvelnino santykį (1:2). Richardas Zednikas (18:52) dar kartą grąžino Slovakijai dviejų įvarčių skirtumą - 3:1.

Antrame kėlinyje norvegams Tore Vikingstadui (27:27) ir Andersui Bastiansenui (39:59) pavyko išlyginti rezultatą - 3:3.

Trečiame kėlinyje Miroslavui Satanui (48:41) pavyko pelnyti pergalingą - ketvirtąjį įvartį - 4:3.