Pirmus du kėlinius vyko lygi kova, nors visą laiką nežymiai pirmavo suomiai. Po ilgosios pertraukos Suomijos krepšininkai spurtavo 34:18 ir ėmė triuškinti popieriuje pajėgesnius varžovus. Ketvirtas kėlinys tapo tik formalumu.

Net keturi suomių žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo Mikko Koivisto - 17 taškų. Buvęs žalgirietis Hanno Mottola surinko 10 taškų.

Bosnių gretose išsiskyrė natūralizuotas amerikietis Henry Domercantas, įmetęs 25 taškus. Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Kenanas Bjaramovičius pelnė 11 taškų.

Rezultatas:

Suomija - Bosnija ir Hercegovina - 92:64 (24:20, 18:18, 34:18, 16:8).

Suomija: Mikko Koivisto 17, Petteri Koponenas 14, Geraldas Lee 12, Tuukka Kotti ir Hanno Mottola po 10, Shawnas Huffas ir Teemu Rannikko (6 rez. perdav.) po 7 taškus.

Bosnija ir Hercegovina: Henry Domercantas 25, Kenanas Bajramovičius 11, Goranas Ikoničius 8, Elmedinas Kikanovičius 7, Mirza Teletovičius 6 taškai.

Kitose C grupės rungtynėse Graikija jėgas išmėgino su Makedonija.