Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčių, o Nyderlandų rinktinei – pataikyti į varžovų vartų plotą. Dvikovos lūžis įvyko antrame kėlinyje, kai prie savo baudos aikštelės ranka kamuolį sustabdęs Matthijsas De Ligtas „užsidirbo“ geltonąją kortelę (55 min.), o po paties teisėjo Sergejaus Karasiovio (Rusija) vaizdo peržiūros – sulaukė ir raudonosios kortelės.

Mažumoje likę Oranje ilgai neatlaikė varžovų spaudimo – 68 min. Tomašas Holešas galva nuginklavo varžovų vartininką Maarteną Stekelenburgą ir išvedė Čekiją į priekį 1:0, o po 12 minučių rezultatą padvigubino Patrikas Schickas.

Čekija Europos čempionato ketvirtfinalyje liepos 3 dieną Baku žais su Danija.

Nyderlandų ir Čekijos rungtynių statistika

Nyderlandai 0 – 2 Čekija

55' [raudonoji kortelė] Matthijsas De Ligtas (Nyderandai)

68' [0 – 1] Tomašas Holešas

80' [0 – 2] Patrikas Schickas

Visos aštuntfinalių poros:

Velsas – Danija 0:4

Italija – Austrija 2:1 po pratęsimo

Nyderlandai – Čekija 0:2

Belgija – Portugalija (birželio 27 d., Sevilija)

Kroatija – Ispanija (birželio 28 d., Kopenhaga)

Prancūzija – Šveicarija (birželio 28 d., Bukareštas)

Anglija – Vokietija (birželio 29 d., Londonas)

Švedija – Ukraina (birželio 29 d., Glazgas)

Dėl pandemijos metams atidėtas didžiausias Europos futbolo renginys pirmą kartą apima net 11 skirtingų šalių miestų, kuriuose iš viso čempionatą pradėjo 24 rinktinės, o titulą gins Portugalijos atstovai.

Į atkrintamąsias varžybas iškopė po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas bei dar keturios iš šešių, užėmusių trečias vietas pogrupiuose.

Lygiai mėnesį truksiančio turnyro nugalėtojai paaiškės finale Londono „Wembley“ stadione liepos 11 dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (272)