Turkams tai buvo antra pergalė iš tiek pat galimų, o britai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės ir komplikavo savo padėtyje kovoje dėl kelialapio į antrą varžybų etapą.

Turkai greitai įgijo solidžią persvarą ir jau 7-ą min. pirmavo - 17:3. Antrame kėlinyje turkai nemažino apsukų - 35:12 (14 min.), 42:16 (17 min.).

Po pertraukos 27-ą min. Turkija įgijo 24 taškų persvarą - 59:35. Vėliau tęsėsi varžovų triuškinimas.

Rezultatas:

Turkija - Didžioji Britanija - 90:61 (22:10, 22:16, 20:17, 26:18).

Turkija: Emiras Preldzičius 15, Omeras Onanas 14, Oguzas Savašas 12, Enesas Kanteras 11, Hidayetas Turkoglu ir Omeras Asikas po 7 taškus.

Didžioji Britanija: Luolas Dengas 22 (8 atk. kam.), Kyle'as Johnsonas 10, Joelis Freelandas 7, Nate'as Reinkingas 6 taškai.