Tik aštuntą vietą Vakaruose po reguliariojo sezono užėmę "Oilers" į NHL finalą pateko po 16 metų pertraukos. 1990 metais Edmontonas iškovojo Stenley taurę.

"Mighty Ducks" pirmavo po Francois Beauchemino įvarčio pirmame kėlinyje (7:30).

Antrame kėlinyje (23:42) Edmontono žaidėjas Ethanas Moreau išlygino skirtumą, o Raffis Torresas (28:31) įmušė pergalingą įvartį.

"Oilers" varžovas NHL finale paaiškės po Rytų konferencijos finalo serijos tarp Karolinos "Hurricanes" ir Bafalo "Sabres". Serijoje iki keturių pergalių kol kas lygu 2:2.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.