Vaikinų vienetų nugalėtoju tapo ukrainietis Aleksejus Žorniakas, finale 1:6, 7:6 (7:3) 6:4 įveikęs baltarusį Dmitrijų Žirmontą.

Merginų čempione tapo baltarusė Marija Meliuk, 2:6, 6:3, 6:2 nugalėjusi Latvijos tenisininkę Triną Slapeką.

Vaikinų dvejetų varžybas laimėjo lenkai Bartozsas Jozwiakas ir Marcinas Omiecinskis, finale 6:2, 6:3 sutriuškinę latvius Matissą Libietį bei Ričardą Opmanį.

Merginų dvejetų nugalėtojomis tapo ukrainietės Alina Šažko poroje su Julija Kirijenko, finale 6:4, 1:6, 6:3 privertusios pasiduoti lenkes Sandrą Podolak ir Anną Mydlowską.

Turnyro nugalėtojams bei prizininkams taures įteikė Šiaulių miesto meras Vytautas Juškus bei miesto Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Petraitis.