Viltys iškovoti namuose pergalę žlugo per paskutines tris minutes, kai švedai Mattias Ohlundas (Matijas Ohlundas), Danielis Sedinas ir Denisas Pedersonas įmušė tris įvarčius ir Vankuverio "Canucks" nugalėjo "Lightning" ekipą 5:4.

Likusius įvarčius nugalėtojams - per dvi pirmąsias rungtynių minutes - pelnė Peteris Schaeferis (Piteris Šeferis) ir Donaldas Brashear`is (Donaldas Brašėja). Šeimininkų komandoje pasižymėjo Steve`as Martinsas (Stivas Martinsas), Fredrikas Modinas, Paulas Mara (Polas Mara) ir Bradas Richardsas (Bredas Ričiardsas).

Antrosiose sekmadienio NHL rungtynėse pergalę taip pat iškovojo svečiai: Sent Lujiso "Blues" ledo ritulininkai 5:1 įveikė Anahaimo "Mighty Ducks" klubą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ladislavas Nagy (Ladislavas Nadis), Scottas Youngas (Skotas Jangas), Jochenas Hechtas, P ierre`as Turgeonas (Pjeras Turžonas) ir Chrisas Prongeris (Krisas Prongeris). Vienintelio įvarčio autorius šeimininkų gretose - rusas Germanas Titovas.