Pirmąją pergalę B grupėje įsirašė Alytaus „Dzūkija“ (1/0), kuri ketvirtadienio vakarą namie 96:91 (20:23, 32:20, 25:21, 19:27) įveikė „Šiaulius-7bet“ (0/1).

Nors dzūkai ilgą laiką pirmavo, intriga likus 3 minutėms vis dar buvo aukštame lygyje – 87:82.

Vis tik tuomet Mindaugas Lukauskis paskutinę atakos sekundę pataikė iš toli, o netrukus dar du svarbius taškus pelnė Joshua Newkirkas – 92:83.

Minutės pertraukėlė „Šiauliams-7bet“ davė naudos ir Giedrius Staniulis atakavo taikliai, bet laikas seko, prasidėjo paskutinė minutė, kurios metu alytiškių pergalę įtvirtino Dylanas Frye'us.

Alytiškių gretose išsiskyrė J.Newkirkas, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus per 29 minutes.

Tuo metu vyriausio „Betsafe-LKL“ žaidėjo Mindaugo Lukauskio sąskaitoje – 23 taškai (3/5 trit.) ir 6 atkovoti kamuoliai per tiek pat laiko.

Šiauliečių gretose pasižymėjo vienas rezultatyviausių karjeros rungtynių sužaidęs ir 24 taškus (3/5 trit.) surinkęs Martynas Varnas.

Primename, kad pirmojoje tarpusavio „Betsafe-LKL“ akistatoje dzūkai taip pat buvo nugalėję šiauliečius – 75:66.

Kitas Citadele KMT susitikimas šiauliečių laukia spalio 6 dieną prieš Utenos „Juventus“, o dzūkai diena vėliau kausis su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

„Dzūkija“: Mindaugas Lukauskis 23 (6 atk. kam.), Joshua Newkirkas 22 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 kld.), Vaidas Čepukaitis 11 (6 atk. kam., 5/5 dvit.), Justas Furmanavičius, Dylanas Frye’us (6 rez. perd.) ir Aleksandras Aranitovičius – po 10.

„Šiauliai-7bet“: Martynas Varnas 24, Jonathanas Elmore’as 20 (6 atk. kam.), Giedrius Staniulis 19 (7 atk. kam.), Ernestas Jonkus bei Donatas Sabeckis (7 rez. perd.) – po 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)