Pasirengimo naujajam sezonui etape Lietuvos čempionai vis dar lieka be pergalių.

„Gloria Cup“ turnyro starte trečiadienį „Žalgiris“ 69:76 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui. Prieš kelionę į Mažąją Aziją M. Schillerio auklėtiniai pralaimėjo ir dvejas namuose žaistas draugiškas rungtynes – 87:88 Krasnodaro „Lokomotiv“ ir 80:82 – Panevėžio „Lietkabeliui“.

Antroji Lietuvos čempionų dvikova Antalijoje prasidėjo sėkmingai – žagiriečiai po 5 minučių pirmavo dvigubai 16:8, o kėlinį baigė turėdami 7 taškų persvarą 23:16.

Vis dėlto Bursos komanda netrukus kontratakavo ir persvėrė rezultatą savo naudai 24:23, tačiau svečiams iniciatyvą atsiiimti padėjo taiklus Artūro Milankio tritaškis. Įpusėjus dvikovai „Žalgiris“ pirmavo 39:30.

Po didžiosios pertraukos M. Schillerio auklėtiniai laviravo ties dviženklio skirtumo riba, vis dėlto trečiojo kėlinio pabaigoje jiems varžovų krepšys tarsi užsirišo.

Savo ruožtu „Tofaš“ pradėjo įspūdingą spurtą 20:0 (64:53), kuris po virtinės žalgiriečių netaiklių metimų ir klaidų baigėsi pelnius pirmuosius du taškus ir likus žaisti 3 min. iki dvikovos pabaigos.

Iš viso per paskutinį ketvirtį „Žalgiris“ sukrapštė vos 4 taškus, kuriuos pelnė Nielsas Giffey ir Lukas Lekavičius.

Žalgiris: L.Lekavičius 10 (6 rez. perd.), E.Ulanovas 9, J.Lauvergne 8 (11 atk. kam.), N.Giffey 8, A.Milaknis 6 (5 atk. kam.), E.Mudiay 6 (5 atk. kam.), T.Cavanaugh 5, P.Jankūnas 3, J.Nebo 2, M.Blaževičius 0, J.Strelniekas 0.

Tofaš“: K.Sheperdas 18, E.Cookas 13, B.Ugurlu 10.

Žalgiriečiai su Bursos „Tofaš“ klubu rungtyniavo be Achilo sausgyslės skausmus jaučiančio Manto Kalniečio ir šiek tiek negaluojančio Karolio Lukošiūno. Rungtynių metu traumą patyrė latvis Janis Strelniekas.

Naujajam sezonui besirengiantys M. Schillerio auklėtiniai viešnagę Turkijoje baigs rugsėjo 12 dieną, sekmadienį, akistata su Eurolygos ir Turkijos čempionais Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais.

Pastarieji penktadienį užsitikrino turnyro nugalėtojų vardą iškovoję antrą triuškinamą pergalę 97:67 (27:14, 27:14, 25:21, 18:18) prieš Krasnodaro „Lokomotiv“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (78)