Eurolygos vicečempionai pirmas ketvirtfinalio serijos rungtynes laimėjo 84:74, bet antrame mače Badalonoje netikėtai pralaimėjo 63:72. Dar viena nesėkmė būtų užbaigusi Š. Jasikevičiaus ir kompanijos sezoną, tačiau „Barcelona“ sau tokios prabangos neleido.

Lemiamose ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse „Barcelona“ krepšininkai savo arenoje po dviejų kėlinių pirmavo 45:38. Abejonių dėl nugalėtojų neliko trečiame kėlinyje, kurį Katalonijos superklubas laimėjo 37:14.

Barselonos komandai 22 taškus pelnė Kyle’as Kuričius, 14 pridėjo Pau Gasolis, 13 – Brandonas Daviesas. Badalonos ekipoje 17 taškų įmetė Ante Tomičius.

Kitame Ispanijos lygos atkrintamųjų varžybų etape Š. Jasikevičiaus auklėtiniai susitiks su Tenerifės „Lenovo“ ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)