„Premier“ lygos lyderių akistatoje sekmadienį „Liverpool“ namie be didesnio vargo 3:0 sutriuškino „Leicester City“ futbolininkus bei nustūmė juos į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

„Raudoniesiems“ šiame mače negalėjo padėti traumuoti Thiago Alcantara, Trentas Alexanderis-Arnoldas, Joe Gomezas, Jordanas Hendersonas, Alexas Oxlade‘as-Chamberlainas, Rhysas Williamsas, Virgilas van Dijkas ir koronavirusu užsikrėtęs Mohamedas Salah.

Nepaisant to, Anglijos čempionai aikštėje dominavo ir atliko net 24 smūgius (iš kurių 13 – į vartų plotą). Pirmasis įvartis krito 21-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Jonny Evansas.

Vėliau reikalus sutvarkė patys „Liverpool“ futbolininkai – 41-ąją minutę varžovų vartininką smūgiu galva nuginklavo Diogo Jota, o paskutinį žodį 86-ąją minutę tarė po kampinio pasižymėjęs Roberto Firmino.

Pergalės sekmadienį iškovoti nesugebėjo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri 0:0 išsiskyrė su „Leeds United“ vienuolike.

Mikelio Artetos auklėtiniai beveik pusę rungtynių žaidė mažumoje – 52-ąją minutę raudoną kortelę prieš save už smūgį galva varžovui į veidą išvydo Nicolas Pepe.

Kitose sekmadienio rungtynėse Liverpulio „Everton“ 3:2 palaužė Londono „Fulham“, o Londono „West Ham“ 1:0 įveikė „Sheffield United“.