Pirmąjį susitikimą Kaune žalgiriečiai buvo laimėję rezultatu 88:70.

Nepaisant pralaimėjimo Kauno ekipa užsitikrino vietą TOP-16 etape, nes 3 pergales turinti ir šeštoje vietoje esanti Strasbūro IG (Prancūzija) komanda pralaimėjo Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) klubui. Prancūzų pralaimėjimas vietas kitame etape užtikrino ir "Benetton" bei "Climamio" komandoms, su kuriomis žalgiriečiai A grupėje dalijasi 2-4 vietas.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti dvi minutes Simonas Serapinas dviem baudų metimais sušvelnino skirtumą iki vieno taško (70:71), tačiau tada Marco Mordente įmetė vieną tritaškį, Andrea Bargnani pridėjo dar du tolimus metimus, ir varžovai nutolo nebepavejamai – 72:80.

Dvikova Trevize buvo vienos gražiausių "Žalgirio" rungtynių 2006-aisiais metais. Net ir atsisveikinę su dviem startinio penketo žaidėjais, kauniečiai žaidė kovingai ir demonstravo ryžtą, kurio anksčiau dažnai trūkdavo per varžybas išvykose.

Antano Sireikos auklėtiniai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau trečią rungtynių minutę pirmavo 7:0. Tris tritaškius per pirmąsias 10 minučių pataikęs Reggie Freemanas neleido varžovams priartėti (11:3, 17:12).

Į sėkmingą R.Freemano žaidimą antrajame ketvirtyje atsakė Ramūnas Šiškauskas, pelnęs aštuonis taškus ir išvedęs savo ekipą į priekį (30:25, 35:31). Vis dėlto Darjušo Lavrinovičiaus tolimas metimas prieš didžiąją pertrauką vėl nusvėrė svarstykles kauniečių naudai – 38:37.

Po lygios trečiosios rungtynių dalies nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, kurios sėkmingiau susiklostė italams.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė Reggie Freemanas, pelnęs 24 taškus (5/8 tritaškių, 2/4 dvitaškių, 5/8 baudų). Tanoka Beardas (10 atkovotų kamuolių) surinko 12, Simonas Serapinas - 11, Darjušas Lavrinovičius (13 atk. kam.) ir Paulius Jankūnas - po 9, Vidas Ginevičius - 8, Jonas Mačiulis - 3 taškus.

"Benetton" komandoje rezultatyviausias buvo R.Šiškauskas, pelnęs 21 tašką (2/4 trit., 7/9 dvit., 1/4 baudų). Lietuvis per 34 minutes perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas bei po du kartus prasižengė ir suklydo.

17 taškų surinko jaunasis Italijos krepšinio talentas A.Bargnani. 15 taškų Drew Nicholaso, 12 - Marco Mordente sąskaitoje.

Kitose rungtynėse sausio 26-ą dieną kauniečiai namie susitiks su Bambergo GHP (Vokietija) ekipa. Pirmajame komandų susitikime rezultatu 79:72 pergalę šventė "Žalgiris".