Vokietijos čempionai ir UEFA Čempionų lygos laimėtojai svečiuose 1-4 nepasipriešino „Hoffenheim“ futbolininkams.

Miuncheno ekipa paskutinį kartą buvo pralaimėjusi praėjusių metų gruodį.

Po 24 minučių šeimininkai pirmavo 2-0, ir nors Joshua Kimmmichas 36-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, bavarai atsitiesti nesugebėjo.

Puikiai progas išnaudojusi „Hoffenheim“ komanda po pertraukos nubaudė svečius dar du kartus – 77-ąją ir 90-ąją minutėmis pasižymėjo Andrejus Kramaričius.

Pirmajame ture Hansi Flicko kariauna net 8-0 sutalžė Gelzenkircheno „Schalke“.

Antrajame ture taškus prarado ne tik „Bayern“, bet ir pagrindiniai konkurentai Dortmundo „Borussia“, kurie 0-2 krito prieš „Augsburg“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)