Po pertraukos įvarčių fiestą tuščiame stadione 54 min. pradėjo Thorganas Hazardas, po 3 minučių rezultatą padvigubino Jadonas Sancho.

Šeimininkai 72 min. rezultatą sušvelnino – pasižymėjo Uwe Huenemeieris.

Tragiškai autsaideriams klostėsi paskutinės 16 minučių.

Dar du įvarčius (74', 90') pelnęs J. Sancho aikštę paliko į savo sąskaitą įsirašęs „hattricką“. Beje, po pirmo pelnyto įvarčio futbolininkas nusivilko savo viršutinius marškinėlius, po kuriais – žinutė apie JAV kilusius pilietinius neramumus dėl policininkų nužudyto juodaodžio – „Teisingumas už Džordžą Floydą“. Juodaodis Dž. Floydas buvo nužudytas policininkų pirmadienį jį sulaikant po incidento Mineapolyje vienoje iš parduotuvių.

Varžovų triuškinimą pratęsė Achrafas Hakimi (85') ir Marcelis Schmelzeris (89').

Po pergalės BVB su 60 taškų žengia antroje vietoje ir 7-iais taškais atsilieka nuo Miuncheno „Bayern“ klubo (67).

Dėl vietos pirmame ketverte, kuris garantuoja vietą kito sezono Čempionų lygoje, vyksta arši kova.

Į trečią vietą šoktelėjo Menchengladbacho „Borussia“, kuri namuose 4:1 (2:0) pranoko Berlyno „Union“ futbolininkus.

Menchengladbacho „Borussia“ 4 – 1 Berlyno „Union“

17' [1:0] Florian Neuhaus
41' [2:0] Marcus Thuram
50' [2:1] Sebastian Andersson
59' [3:1] Marcus Thuram
81' [4:1] Alassane Plea