Susitikimo pradžia šeimininkams nežadėjo nieko blogo. Nesužaidus nė penkių minučių po antro T. J. Warreno taiklaus tritaškio „Pacers“ atitrūko 16:6, o po kelių minučių susikrovė ir rekordiniu tapusį keturiolikos taškų pranašumą.

Pakiliai rungtynes pradėjusi Indianos komanda pasiekė naują sezono rekordą pirmame ketvirtyje pelnydama 37 taškus, o prie šio rezultato svariai prisidėjo galingai kėlinuko pabaigą sužaidęs Domantas Sabonis.

Po savuoju krepšiu bloką Willui Bartonui išrašęs lietuvis jau po kelių akimirkų kitoje aikštės pusėje pasižymėjo galingu dėjimu iš viršaus, o paskutiniąją šeimininkų ataką vainikavo gražus Domo rezultatyvus perdavimas su ketvirčio sirena pasižymėjusiam T. J. McConnellui.

Net 11 iš 12 pirmųjų savo metimų iš žaidimo pataikę „Pacers“ antrajame ketvirtyje kiek sumažino apsukas, o svečiai iš Denverio pradėjo mažinti savo deficitą. Puolime šeimininkus ir toliau į priekį vedė Sabonis, dar iki kėlinuko vidurio spėjęs surinkti 8 taškus ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Atsilikimą iki ilgosios pertraukos ženkliai apkarpę „Nuggets“ antrosios rungtynių pusės pradžioje pirmą kartą išsiveržė į priekį: po iš Indianos valstijos kilusio Gary Harriso taiklaus tritaškio persvara jau buvo svečių pusėje – 73:70.

Vienu iš pagrindinių Denverio spurto iniciatorių tapo Nikola Jokičius. Pirmoje susitikimo dalyje per vos 8 minutes tris pražangas surinkęs serbas po ilgosios pertraukos ėmė rungtyniauti gerokai agresyviau ir per pirmąsias 5 kėlinuko minutes spėjo pelnyti 8 taškus. Per pirmus du kėlinukus tik 2 taškais pasižymėjęs aukštaūgis po antroje rungtynių pusėje jų surinko net 20, tačiau pirmą kartą nuo 2017-ų metų spalio mėnesio užbaigė susitikimą neatlikęs nė vieno rezultatyvaus perdavimo.

Visgi didžiausiu „Pacers“ gynybos galvos skausmu tapo jaunasis svečių krašto puolėjas Michaelas Porteris. Prieš mažiau nei savaitę sėkmingiausias karjeros rungtynes sužaidęs krepšininkas Indianapolyje dar kartą pagerino savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas net 25 taškus (9/9 dvit., 2/3 trit.) ir padėdamas „Nuggets“ ketvirto kėlinuko pradžioje atsiplėšti 9 taškų skirtumu.

Nors šeimininkai sugebėjo sustabdyti varžovų spurtą, Mike'o Malone'o auklėtiniai persvarą savo rankose išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Praėjusią savaitę Majamyje ir Naujajame Orleane kritusiems „Pacers“ tai buvo jau trečias pralaimėjimas per pastarąsias ketverias rungtynes.

38 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 18 taškų (8/12 dvit., 2/6 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, bloką ir dvi klaidas. Karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą pakartojęs Domantas per visą sužaistą laiką sugebėjo nė karto neprasižengti.

Tai jau antras kartas jaunojo Sabo karjeroje, kai jam iki trigubo dublio pritrūksta tik vieno rezultatyvaus perdavimo bei atkovoto kamuolio. Identišką statistiką su 19 pelnytų taškų aukštaūgis buvo užfiksavęs 2018-ų metų lapkričio 19-ą vykusiose rungtynėse su Jutos „Jazz“ klubu.

Denverio krepšininkai „Pacers“ atstovus ryškiai pranoko kovoje dėl atšokusių kamuolių (47:34) bei atsarginių krepšininkų pelnytų taškų skaičiumi (46:21).

„Pacers“: Jeremy Lambas 30 (5/5 trit.), Mylesas Turneris 21, T. J. Warrenas 20, Domantas Sabonis 18 taškų (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Nuggets“: Michaelas Porteris 25 (11/12 met.), Nikola Jokičius ir Jamalas Murray po 22, Willas Bartonas 16 (10 atk. kam.), Gary Harrisas 12 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos krepšininkai žais naktį iš šeštadienio į sekmadienį, kai „Pacers“ lauks išvyka į Atlantą ir dvikova su vietos „Hawks“ klubu.

Kitų rungtynių rezultatai:

Klivlando „Cavaliers“ (10-24) – Šarlotės „Hornets“ (14-23) 106:109 (29:31, 30:21, 26:30, 21:27)

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 21 (4/7 trit.), Kevinas Love'as 18, Čedi Osmanas 17, Darius Garlandas 14 (8 rez.perd.), Johnas Hensonas 10 taškų.

„Hornets“: Terry Rozier 30 (6/12 trit.), Devonte' Grahamas 16 (11 rez.perd.), Dwane'as Baconas 15, P. J. Washingtonas 14, Cody Zelleris 11 taškų.

Majamio „Heat“ (25-9) – Toronto „Raptors“ (23-12) 84:76 (18:20, 24:19, 21:21, 21:16)

„Heat“: Bamas Adebayo 15 (14 atk.kam.), Goranas Dragičius ir Tyleris Herro po 13, Derrickas Jonesas 10 taškų.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 19 (10 atk.kam.), Kyle'as Lowry 15 (2/12 trit., 8 rez.perd.), Rondae Hollis-Jeffersonas 13, O. G. Anunoby 12 taškų (12 atk.kam.).

Čikagos „Bulls“ (13-22) – Jutos „Jazz“ (22-12) 98:102 (22:25, 29:22, 19:29, 28:26)

„Bulls“: Zachas LaVine'as 26 (6/15 dvit., 3/11 trit.), Lauri Markkanenas ir Wendellis Carteris (13 atk.kam.) po 18 taškų.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 19, Rudy Gobertas (12 atk.kam.) ir Donovanas Mitchellas po 17, Jordanas Clarksonas 12, Georgesas Niangas 11 taškų.

Minesotos „Timberwolves“ (13-21) – „Golden State Warriors“ (9-27) 99:84 (34:19, 24:22, 23:26, 18:17)

„Timberwolves“: Shabazzas Napieras ir Robertas Covingtonas (10 atk.kam.) po 20, Nazas Reidas 13, Kelanas Martinas 12, Jarrettas Culveris 10 taškų.

„Warriors“: Glennas Robinsonas 16, Ericas Paschallis 13, Damionas Lee ir Omari Spellmanas po 10 taškų.

San Antonijaus „Spurs“ (14-19) – Oklahomos „Thunder“ (19-15) 103:109 (27:27, 28:19, 21:28, 27:35)

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 30, LaMarcusas Aldridge'as 22 (11 atk.kam., 3 blk.), Lonnie Walkeris 16 taškų.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 25 (7 atk.kam., 5 rez.perd.), Dennisas Schroderis 19, Chrisas Paulas 16 (8 atk.kam., 5 rez.perd.), Stevenas Adamsas 14, Danilo Gallinari 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)