Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 116:119 (29:38, 36:27, 28:28, 23:26) turėjo pripažinti Filadelfijos „76ers“ (14-6) krepšininkų pranašumą.

D. Sabonis per 32 minutes įmetė 13 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko į rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 6 kartus pažeidė taisykles.

Universaliai žaidęs lietuvis šeštąją pražangą užsidirbo prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei, o jam paliekant aikštelę rezultatas dar buvo lygus 111:111.

Indianos klubas dar spėjo išsiveržti į priekį 114:113, tačiau per paskutines 13 mačo sekundžių tris kamuolius perėmusio Beno Simmonso dėka „76ers“ spurtavo 6:2 ir iškovojo pergalę.

„76ers“: Joelis Embiidas 32 (11 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 22, Benas Simmonsas (13 rez. perd.) ir Alas Horfordas po 15, Furkanas Korkmazas 12.

„Pacers“: T.J. Warrenas 29, Malcolmas Brogdonas 28, Jeremy Lambas 15, Domantas Sabonis 13 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)