Centrinėje 13-ojo turo akistatoje „Manchester City“ ekipa namuose 2:1 pranoko Londono „Chelsea“ klubą bei aplenkė jį turnyrinėje lentelėje.

Į trečiąją vietą pakilusi Pepo Guardiolos kariauna atsilikinėjo po N'Golo Kante įvarčio 21-ąją minutę, bet šeimininkų pergalę nulėmė Kevino De Bruyne ir Riyado Mahrezo įvarčiai 29-ąją bei 37-ąją minutėmis.

„Liverpool“ svečiuose 2:1 palaužė Londono „Crystal Palace“ komandą.

49-ąją minutę pasižymėjo Sadio Mane, 82-ąją minutę rezultatą išlygino Wilfriedas Zaha, tačiau 85-ąją minutę 3 taškus „raudoniesiems“ išsaugojo Roberto Firmino.

Nuo spalio pradžios „Premier“ lygoje nelaiminti „Arsenal“ komanda namie 2:2 sužaidė su „Southampton“.

Lygos autsaideriai pirmieji išsiveržė į priekį 8-ąją minutę, kai pasižymėjo Danny Ingsas. Nors Alexandre'as Lacazette'as 18-ąją minutę išlygino rezultatą, 71-ąją minutę svečius į priekį išvedė Jamesas Wardas-Prowse'as.

Tašką šeimininkams dramatiškai išgelbėjo A. Lacazette'as, pelnęs įvartį šeštąją pridėto laiko minutę.

„Kanonieriai“ jokiame turnyre laimėti negali jau mėnesį – komanda išgyvena šešerių nelaimėtų rungtynių seriją. „Premier“ lygoje Unai Emery auklėtiniai nelaimėjo penkių mačų paeiliui.