Dviejų lietuvių atstovaujama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 87:63 (26:19, 16:14, 22:13, 23:17) susitvarkė su Talino „Kalev“ (3-3) komanda.

M. Kuzminskas per 21 minutę pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 27 minutes įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Naudingiau rungtyniavo tik Johny O'Bryantas, kuris surinko 21 tašką ir 25 naudingumo balus. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Kyle'as Vinalesas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)