Šiurpia trauma pažymėtose rungtynėse sostinės klubas svečiuose 1:1 sužaidė su Liverpulio „Everton“ ekipa ir turnyrinėje lentelėje liko 11-as.

„Tottenham“ pirmavo po Dele Alli įvarčio 63-ąją minutę, tačiau tašką šeimininkams dramatiškai išplėšė Cenkas Tosunas, pasižymėjęs 7-ąją pridėto laiko minutę.

Mauricio Pochettino auklėtiniai rungtynes baigė dešimtyje – 79-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Heung-Min Sonas.

Vis dėlto raudona kortelė korėjiečiui rūpėjo mažiausiai – po jo pražangos „Everton“ saugas Andre Gomesas rėžėsi į Serge'ą Aurier bei patyrė kojos lūžį.

Pamatęs šiurpų savo pražangos rezultatą, H. Sonas puolė į ašaras, o nuraminti jį turėjo komandos draugai.

Tiesa, iš vaizdo įrašų matyti, jog A. Gomeso koja lūžo ne po korėjiečio pražangos, o po susidūrimo su S. Aurier.

Buvęs „Barcelona“ žaidėjas, kuris 2016 metais su Portugalijos rinktine tapo Europos čempionu, buvo iškart išgabentas į ligoninę, kur jam bus atlikta operacija.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leicester City“ 2:0 nugalėjo Londono „Crystal Palace“.