Čempionato šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmą kėlinį 2:0, tačiau antrajame Mantui Panovui pagaliau pavyko įveikti varžovų gynybą ir po dviejų jo tikslių metimų rezultatas tapo lygus.

Likus žaisti 10 sek. buvo skirtas baudinys į lietuvių vartus ir jį vokiečiai realizavo. Nepaisant to, po Valdo Gecevičiau paprašytos minutės pertraukėlės M. Panovas paskutiniu metimu išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Deja, dar nespėjus prasidėti pratęsimui, teisėjai Lietuvos rinktinei skyrė komandinę pražangą ir Vokietijos ekipa įgijo teisę atlikti baudinį. Jis buvo tikslus ir vokiečiai keliauja į finalą.

Lietuvos ir Vokietijos rinktinės susitiko ir 2017 metų Europos čempionato finale. Tada stipresni buvo mūsų šalies sportininkai, kurie laimėjo finalą ir iškėlė į viršų Europos čempionų taurę.

Finale vokiečiai žais su Ukrainos ekipa, o lietuviai dėl bronzos kausis su Turkijos rinktine.

Lietuvos golbolo rinktinė yra triskart Europos bei dukart pasaulio čempionė ir 2016 metų Rio de Žaneiro paralimpinių žaidynių nugalėtoja.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.