„Senoji Senjora“ vienintelio 21-ąją minutę Giorgio Chiellini pelnyto įvarčio dėka 1:0 palaužė „Parma“ vienuolikę.

Netrukus po G. Chiellini tikslaus smūgio pasižymėjo ir Cristiano Ronaldo, tačiau po VAR peržiūros portugalui buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis – neįskaitytas.

Kitose vakaro rungtynėse „Napoli“ septynių įvarčių trileryje svečiuose 4:3 palaužė „Fiorentina“ ekipą, kurioje debiutavo Franckas Ribery.

Po pirmojo kėlinio „Napoli“ pirmavo 2:1, bet antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai du kartus lygino rezultatą. Vis dėlto 67-ąją minutę pergalingą įvartį galva pelnė Lorenzo Insigne.

Tuo metu Vokietijos „Bundeslygoje“ pergalių sąskaitą atsidarė šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie svečiuose 3:0 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“ ekipą.

Bavarams gražią pergalę nukalė Robertas Lewandowskis. Lenkas pelnė visus tris komandos įvarčius – 20-ąją, 50-ąją ir 75-ąją minutėmis.

Šiame mače debiutavo „Bayern“ naujokas Philippe'as Coutinho. Nuomos pagrindais iš „Barcelonos“ atvykęs saugas 57-ąją minutę pakeitė Thomasą Mullerį.

Niko Kovačo auklėtiniai atsitiesė po pirmojo turo lygiųjų namuose 1:1 su Berlyno „Hertha“.

Kitose šeštadienio rungtynėse Vokietijoje Monchengladbacho „Borussia“ 3:1 nukovė „Mainz“, „Freiburg“ tokiu pačiu rezultatu įveikė „Paderborn“, „Hoffenheim“ 3:2 palaužė Bremeno „Werder“, Leverkuzeno „Bayer“ 3:1 patiesė „Dusseldorf“, o „Union Berlin“ ir „Augsburg“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)