Pirmajame ture rezultatu 3:5 Vengrijos rinktinei nusileidę lietuviai galingai startavo ir jau per pirmąsias šešias rungtynių minutes pelnė net 3 įvarčius.

Antrajame kėlinyje dar vieną tikslų smūgį pridėjo Aleksandras Lebedevas, o paskutiniajame kėlinuke varžovų vartininką du kartus nuginkluoti sugebėjo Aivaras Meškinis.

Paskutinėse grupės rungtynėse mūsiškiai susitiks su Estijos futbolininkais, kurie pirmajame ture palaužė Moldovą rezultatu 6:5. Į finalo etapą pateks keturių grupių nugalėtojai ir trys geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.

Septynetas į kitą etapą pateksiančių rinktinių savo kovas pratęs rugsėjį Portugalijoje vyksiančiame turnyre.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)