Berlyniečiai didžiąją mačo laiko dalį buvo priekyje: įpusėjus lemiamam kėliniui pirmavo 66:58, o likus kiek daugiau nei 2 minutėms – 68:63. Visgi tuomet Rokas Giedraitis prametė tritaškį, o susiėmę šeimininkai spurtavo 11:2 ir išplėšė pergalę – 74:70.

Lietuvis per 29 min. surinko 7 taškus (2/6 tritaškiai, 1/2 bauda), 2 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą. 7 taškus pridėjo ir buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas.

Antroji dvikova numatyta trečiadienį Berlyne.

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 18 (5/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 5/5 baudos), Danilo Barthelis 14, Petteris Koponenas 11 taškų.

ALBA: Peytonas Siva 14 (4/6 tritaškiai), Landry Nnoko 12 (6/7 dvitaškiai), Luke'as Sikma 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)