„Santiago Bernabeu“ stadione „Karališkasis“ klubas sekmadienį buvo bejėgis – jis 0:2 nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ komandai, kuri skambiai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją ir čempionate pakilo į vienuoliktąją vietą.

Šeimininkai atsilikinėjo jau trečiąją minutę, kai po Casemiro pražangos baudos aikštelėje teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Willianas Jose.

Madrido ekipai niekaip nesisekė užpulti varžovų vartų, o misija lyginti rezultatą dar labiau apsunko 61-ąją minutę, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Lucasas Vasquezas.

„Real“ taip ir nepasižymėjo, o svečiai dar ir padvigubino savo persvarą. 83-ąją minutę sostinės ekipos sirgalius į agoniją pasiuntė Rubenas Pardo.

Po pralaimėjimo „Real“ turnyrinėje lentelėje nukrito į penktąją vietą. Žiniasklaidoje jau pasirodo pranešimų apie tai, jog klubas svarsto atleisti šio sezono pradžioje Juleną Lopategui pakeitusį S. Solari ir susigrąžinti Jose Mourinho.

Kitose sekmadienio rungtynėse Madrido „Atletico“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Sevilla“. Pirmojo kėlinio pabaigoje įvarčiais apsikeitė Wissamas Ben Yedderas ir Antoine'as Griezmannas.

Pagrindinių konkurentų kluptelėjimu pasinaudojo lygos lyderė „Barcelona“, kuri svečiuose 2:1 palaužė „Getafe“ vienuolikę.

Laimėti leido pirmajame kėlinyje įmušti Luiso Suarezo ir Lionelio Messi įvarčiai. Paguodos įvartį šeimininkams pelnė Jaime Mata.

„Barcelona“ atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančių „Atletico“ futbolininkų padidino iki 5 taškų. „Real“ nuo katalonų jau atsilieka 10 taškų.

„Eibar“ ir „Villareal“ komandų susitikimas sekmadienį baigėsi be įvarčių 0:0.

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)