Pliaupiant lietui sąlygos futbolininkams aikštėje buvo sudėtingos, rungtynes abi komandos pradėjo vangiai. Kelis kartus serbai patikrino svečių gynybos budrumą, o įspūdingiausią epizodą 32-ą min. sukūrė E. Jankausko auklėtiniai.

Laisvą smūgį atliko Gratas Sirgėdas, į priekį pabėgęs Justinas Januševskis kyštelėjo koją ir turėjo realią progą pelnyti įvartį. Tačiau fantastišką reakciją pademonstravo varžovų vartininkas Predragas Rajkovičius ranka atmušęs kamuolį, o šis pataikė į skersinį ir užgesino įsižiebusią lietuvių viltį.

Nepaisant nerealizuotos progos, Lietuvos rinktinė sužaidė geriausią pirmą kėlinį Tautų lygoje – pirmąkart nepraleido įvarčio pirmame kėlinyje. Vis dėlto po pertraukos rezultatas 0:0 buvo neilgai.

51-ą min. po serbų pakelto kampinio kamuolį į savo vartus nukreipė Artūras Žulpa, o 58-ą min. rezultatą padvigubino Aleksandras Mitrovičius. Po Andrijos Živkovičiaus perdavimo puolėjas Ernestą Šetkų nuginklavo smūgiu galva.

Lietuvos rinktinė vyrai neturėjo ko prarasti ir tai pademonstravo vienoje kontratakoje. Į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs Fiodoras Černychas pamušė kamuolį vartų link, P. Rajkovičius nesėkmingai jį pamušė tolyn, čia pat buvęs Deimantas Petravičius kamuolį per save nukreipė į serbų vartus. 64-ą min. lietuviai rezultatą sušvelnino 1:2.

Pasidžiaugti E. Jankausko auklėtiniai ilgai negalėjo – vėl vartus užgulę serbai netrukus pasiekė savo. Dar vienas aikštės šeimininkų „bokštas“ Aleksandaras Prijovičius po komandos draugo perdavimo galva nukreipė kamuolį į Lietuvos rinktinės vartus 71 min. (3:1).

Kad būtų serbams tikriau po trijų minučių E. Šetkus dar kartą traukė kamuolį iš savo ginamų vartų – šįkart pasižymėjo į greitą kontrataką pabėgęs Ademas Ljajičius (4:1).

Tai buvo jau 8-a iš eilės Lietuvos rinktinės nesėkmė. Paskutinį kartą mūsų šalies futbolininkai pergalės skonį jautė prieš daugiau nei dvejus metus – 2016 metų spalio 11 dieną 2:0 įveikė Maltą.

Serbija 4 – 1 Lietuva

51' [1 – 0] Artūras Žulpa (į savus vartus)
58' [2 – 0] Aleksandras Mitrovičius
64' [2 – 1] Deimantas Petravičius
71' [3 – 1] Aleksandaras Prijovičius
74' [4 – 1] Ademas Ljajičius

Lietuvos sudėtis: Ernestas Šetkus, Justinas Januševskis, Edvinas Girdvainis, Artūras Žulpa (86 min. Algis Jankauskas=, Donatas Kazlauskas (58 min. Darvydas Šernas), Deimantas Petravičius, Modestas Vorobjovas (69 min. Giedrius Matulevičius), Vaidas Slavickas, Gratas Sirgėdas, Fedor Černych, Rolandas Baravykas.

Atsargoje: Emilijus Zubas, Džiugas Bartkus, Linas Klimavičius, Markas Beneta, Egidijus Vaitkūnas, Domantas Šimkus, Daniel Romanovskij.