28 metų australas Stevenas Bradbury (1 min. 29,109 sek.) laimėjo 1000 m vyrų rungtį, aplenkęs sidabro medalį iškovojusį rungties favoritą amerikietį Apolą Antoną Ohno (1:30,160) bei broznos apdovanojimą pelniusį kanadietį Mathieu Turcotte (1:30,563).

Olimpinį aukso medalį moterų 500 m distancijoje iškovojo penkiskart pasaulio greičiojo čiuožimo trumpuoju taku čempionė kinė Yang Yang. Prieš tris dienas 1500 m distancijoje buvusi tik ketvirta, šeštadienį 25-erių metų Kinijos sportininkė distanciją įveikė per 44,187 sekundės.

Sidabro medalis atiteko pasaulio rekordininkei ir keturiskart Europos čempionei bulgarei Jevgenijai Radanovai, kuri nugalėtojai finiše pralaimėjo vos 0,065 sekundės.

Bronzos apdovanojimas įteiktas kitai Kinijos sportininkei Chunlu Wang.