Gennaro Gattuso vadovaujama ekipa svečiuose per pridėtą laiką 1:0 dramatiškai palaužė „Udinese“ futbolininkus.

Įtemptame mūšyje „Udinese“ liko dešimtyje, kai penktąją pridėto laiko minutę raudona kortelė buvo parodyta Bramui Nuytinckui.

„AC Milan“ suskubo pasinaudoti situacija – septintąją pridėto laiko minutę chaotiškos atakos metu pergalingą įvartį pelnė Alessio Romagnoli.

Rungtynių teisėjas prieš įskaitydamas įvartį pasinaudojo VAR sistema ir neįžvelgęs jokių taisyklių pažeidimų leido svečiams švęsti pergalę.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Sassuolo“ išvykoje 2:0 nugalėjo Veronos „Chievo“, o šis mačas buvo pažymėtas kurioziniu įvarčiu į savus vartus.

Nelaimėliu tapo buvęs Italijos rinktinės puolėjas Emanuele Giaccherini, kuris per pridėtą rungtynių laiką absurdiškai pasiuntė kamuolį į savo vartus krūtine.

Varžovus pralinksminęs įvartis nieko nebelėmė – „Sassuolo“ jau iki tol pirmavo 1:0, o E. Giaccherini kuriozas tik įtvirtino svečių pergalę.

Kiti rezultatai:

„Lazio“ 4 – 1 „SPAL“
„Parma“ 0 – 0 „Frosinone“
„Sampdoria“ 1 – 4 „Torino“
„Bologna“ 1 – 2 „Atalanta“

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)