Su šešiais taškais portugalai trečioje grupėje atsiplėšė nuo Lenkijos ir Italijos rinktinių, turinčių savo sąskaitoje tik po 1 tašką.

50 tūkst. žiūrovų akivaizdoje lenkai išsiveržė į priekį po Krzysztofo Piateko įvarčio 18-ą minutę, tačiau į tai svečiai atsakė trims įvarčiais. Tiesa, antrąjį į savo vartus pasiuntė lenkų žaidėjas Kamilas Glikas.

Intrigą į rungtynes sugrąžino įspūdingas veterano Jakubo Blaszczykowskio šūvis 77-ą minutę, tačiau daugiau rezultatas nepasikeitė, nors portugalai ir turėjo kelias progas dar padidinti savo įvarčių skaičių.

Europos čempionams, kurie pirmose rungtynėse 1:0 nugalėjo italus, per likusias dvejas rungtynes užtenka dviejų taškų, kad užsitikrintų pirmąją grupės vietą ir patektų į atkrintamąsias varžybas.

Per likusias trečios grupės rungtynes portugalai taip pat versis be C. Ronaldo. Penkiskart geriausias planetos futbolininkas šiuo metu įsivėlęs į skandalą dėl išprievartavimo, tačiau konkrečios priežasties, kodėl trūksta komandos kapitono, niekas nepateikė.

Visi šio vakaro Tautų lygos susitikimai

A divizionas, 3 grupė

Lenkija 2 – 3 Portugalija

18' [1 – 0] Krzysztofas Piatekas
31' [1 – 1] Andre Silva
43' [1 – 2] Kamilas Glikas (į savus vartus)
52' [1 – 3] Bernardo Silva
77' [2 – 3] Jakubas Blaszcykowskis

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

Izraelis 2 – 1 Škotija

25' [0 – 1] Charlie Mulgrew
52' [1 – 1] Doras Peretzas
61' [antra geltonoji k.] Johnas Souttaras (Škotija)
75' [2 – 1] Kieranas Tierney (į savus vartus)

Lentelė

1.Škotija21013-23
2.Izraelis21012-23
3.Albanija21011-23

C divizionas, 4 grupė

Lietuva 1 – 2 Rumunija

13' [0 – 1] Alexandru Chipciu
90' [1 – 1] Artūras Žulpa
90+4' [1 – 2] Alexandru Maximas

Juodkalnija 0 – 2 Serbija

18' [0 – 1] Aleksandras Mitrovičius (11 m b.)
81' [0 – 2] Aleksandras Mitrovičius

Farerų salos 0 – 3 Azerbaidžanas

28' [0 – 1] Richardas Almeida
67' [0 – 2] Dmitrijus Nazarovas
86' [0 – 3] Richardas Almeida (11 m b.)

Kosovas 3 – 1 Malta

30' [1 – 0] Benjaminas Kololli
51' [1 – 1] Andrejus Agius
68' [2 – 1] Vedatas Muriqi
81' [3 – 1] Benjaminas Kololli