Bogdanas Semenovyčius 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 24 min. 22 sek.

Antrąją vietą užėmė kitas ukrainietis Tarasas Salo (2 val. 25 min. 13 sek.), trečiąją – baltarusis Dmitrijus Grigorjevas (2:25.13).

Maratono nugalėtojas B. Semenovyčius, iškovojęs pergalę antrame maratone savo karjeroje, po finišo teigė esąs pavargęs, bet labai laimingas.

„Galbūt tik iš šalies atrodė, kad bėgu lengvai. Taip nebuvo, nes trasa Vilniuje yra gana sudėtinga. Joje vis dar nemažai pakilimų ir nusileidimų. Iš tikro labai džiaugiuosi, kad man pavyko tapti šių varžybų nugalėtoju, o dabar dar labiau jaudinsiuosi dėl savo žmonos, kuri šiuo metu pirmauja moterų bėgime“, – sakė B. Semenovyčius.

Greičiausias iš lietuvių Lukas Gaigalas (2:42.53) finišavo penktas. Šeštas liko šeštadienį savo vestuves atšventęs Vilius Aleliūnas (2:44.13), septintas – Andrius Preibys (2:43.56). Jie išsidalino Lietuvos maratono čempionato medalius.

N. Semenovyč maratono distanciją įveikė per 2 val. 47 min. 54 sek. Tarp visų dalyvių jos laikas yra aštuntas.

Antra tarp moterų finišavo Lietuvos čempione tapusi Lina Kiriliuk (2:50.27), trečia – baltarusė Alena Šumik (2:59.26).

Maratono trasą šiais metais pasiryžo įveikti 984 bėgikai, pusės maratono distanciją pasirinko 2088 sportininkai.

12 val. prie starto linijos išsirikiavo vaikų bėgimo dalyviai.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.