Visi trys įvarčiai krito po pertraukos.

Antro kėlinio viduryje svečių gynybą po baudos smūgio pralaužė Lionelis Messi. Baigiantis mačui 83 min. rezultatą po puikaus reido į baudos aikštelę padvigubino Philippe Coutinho, o tašką mače jau per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.) padėjo savo antrą įvartį pelnęs L. Messi – 3:0.

Lygiosiomis 1:1 čempionatą pradėjo „Celta Vigo“ ir Barselonos „Espanyol“ klubai, o San Sebastiano „Real Sociedad“ svečiuose 2:1 (1:1) palaužė „Villareal“ ekipą.

Sekmadienį vyks dar trejos pirmo turo rungtynės, Madrido „Real“ namuose (23:15 val.) priims „Getafe“ ekipą.

Rezultatai

„Barcelona“ 3 – 0 „Deportivo Alaves“

64 min. [1:0] Lionelis Messi
83 min. [2:0] Philippe Coutinho
90+2 min. [3:0] Lionelis Messi

„Celta Vigo“ 1 – 1 „Espanyol“

45 min. [0:1] Mario Hermoso
52 min. [1:1] Davidas Lopezas (į savo vartus)

„Villarreal“ 1 – 2 „Real Sociedad“

16 min. [1:0] Gerardas Moreno
40 min. [1:1] Willian Jose
71 min. [1:2] Juanmi

Penktadienį vykusių rungtynių rezultatai

„Girona“ 0 – 0 „Real Valladolid“

„Real Betis“ 0 – 3 „Levante“

38 min. [0:1] Roger
54 min. [0:2] Jose Luis Morales
90 min. [0:3] Jose Luis Morales

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):