1988-aisiais J. Šušunova buvo viena iš ryškiausių žvaigždžių tuometinės Sovietų Sąjungos rinktinėje Seule.

Gimnastė iškovojo net keturis medalius, du iš jų – aukso.

Vieną aukso apdovanojimą rusė laimėjo daugiakovėje, įtemptoje kovoje nukonkuravusi rumunę Danielą Silivas. Antrasis aukso medalis laimėtas komandinėse varžybose.

Taip pat J. Šušunova laimėjo sidabrą varžybose ant buomo ir bronzą – varžybose ant lygiagrečių.

Iš viso per savo karjerą J. Šušunova iškovojo 5 Europos čempionatų ir 5 pasaulio čempionatų aukso medalius.

Rusijos lengvosios atletikos federacija praneša, kad sportininkė mirė po plaučių udžegimo kompilikacijų.

Pajutusi staigų pablogėjimą moteris buvo išvežta į vieną Sankt Peterburgo ligoninių, tačiau medikams jos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)