48 metų moteris, kurią jos gerbėjai pakrikštijo "močiutės rogutėmis", Solt Leik Sityje dalyvavo pirmuose dviejuose moterų vienviečių rogučių varžybų važiavimuose ir tarp 29 dalyvių užėmė 27 vietą.

Geriausiai per pirmuosius važiavimus pasirodė vokietė dukart pasaulio čempionė Silkė Oto, pagerinusi trasos rekordą iki 43,076 sekundės. Trečiadienį abiejuose finaliniuose važiavimuose jos laukia įnirtinga kova su vokietėmis Nagano olimpiados sidabro medalio laimėtoja Barbara Nydernhuber ir dabartine olimpine čempione Silke Kraushar.

Ligi šiol vyriausia žiemos olimpiados dalyve buvo laikoma kanadietė Edvina Šamjė, kuri 1936 metais dalyvavo kalnų slidinėjimo kombinacijos varžybose būdama 45-erių.

Solt Leik Sičio žiūrovai entuziastingai sutiko jau penktą kartą olimpiadoje dalyvaujančią 48 metų A.Abernati, kuri per pirmą važiavimą trasą įveikė per 44,491 sek., arba beveik pusantros sekundės lėčiau už lyderę.

Per pirmąjį važiavimą "avariją" patyrė kita veteranė: 40 metų rogutininkė iš Venesuelos Iginija Bokalandro nesuvaldė rogučių, trenkėsi į trasos kraštą, parkrito ant pilvo ir liko kelias minutes gulėti ant ledo, kol atsikvošėjo ir paliko trasą. Antrajame važiavime ji jau nedalyvavo.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.