14 taškų nugalėtojams pelnė, 4 kamuolius po krepšiais atkovojo ir vieną varžovo metimą blokavo Kšyštofas Lavrinovičius. Jis per 19 minučių pataikė 3 tritaškius iš 5, abu dvitaškius bei vienintelį baudos metimą.

Sauliaus Štombergo sąskaitoje - 5 taškai (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/3) per 23 minutes. Sėkmingiausiai svečių gretose žaidė 18 taškų į šeimininkų krepšį įmetęs Travisas Bestas.

Pirmą pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės patyrė nugalėtojo titulą ginantis Maskvos CSKA klubas, Sankt Peterburge sensacingai 75:84 (18:13, 18:18, 19:25, 20:28) turėjęs pripažinti Algirdo Brazio treniruojamos "Spartak" komandos pranašumą. Sankt Peterburgo komandą į priekį tempė buvęs Klaipėdos „Neptūno“ legionierius Antonio Grantas. Amerikietis per 36 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

CSKA neišgelbėjo ir puikus Davido Anderseno pasirodymas. Australas per 28 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir išprovokavo net 11 varžovų pražangų.

Kitose trečiadienio rungtynėse Maskvos "Dinamo" krepšininkai Novosibirske 84:59 (21:12, 19:14, 25:19, 19:14) sutriuškino vietos "Sibirtelekom-Lokomotiv" ekipą. Nugalėtojams Rubenas Douglasas pelnė 17, Hanno Mottola - 13, o Mire'as Chatmanas – 12 taškų. Novosibirsko komandoje išsiskyrė Igoris Gračiovas (15 taškų) ir Sergejus Grezinas – 11 taškų, 8 atkovoti kamuoliai.