NBA čempionai šiame mače pirmavo tik du kartus – 5:4 ir 7:6. Visą kitą likusį laiką laiką priekyje ir dažniausiai dviženkliu skirtumu buvo „Pelikanai“, kurie jau pirmo kėlinio pabaigoje atitrūko 30:17.

Trečiame ketvirtyje jų persvara išaugo iki 25-ių, o ketvirtame – ir 26-ių taškų.

Taiklumu garsėjantys „Warriors“ šį sykį puolime strigo kaip reikiant: svečiai prametė 22 tritaškius iš 31-o, o bendras jų metimų taiklumas iš žaidimo tesiekė 38 procentus (35/92).

Anthony Daviso vedami šeimininkai žaidė gerokai efektyviau ir pataikė lygiai pusę savo metimų – 48 iš 96-ių.

Aikštėje dominavę „Pelicans“ taip pat užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais: pagal baudos aikštelėje pelnytus taškus buvo pranašesni 54 prieš 36 ir po lenta nusiėmė dešimt kamuolių daugiau nei varžovai (54 prieš 44).

Nugalėtojų gretose A. Davisas pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu – 33 taškais (14/27 metimai iš žaidimo, 2/3 baudos) ir 18 atkovotų kamuolių.

Jam puikiai perdavimus skirstė Rajonas Rondo, kuris jų atliko net 21-ą, t. y. vos vienu mažiau nei visi „Warriors“ žaidėjai kartu sudėjus. Beje, R. Rondo ir vėl nevengė provokacijų su varžovų emociniu lyderiu Draymondu Greenu.

Ketvirta komandų akistata vyks sekmadienį Naujajame Orleane.

„Pelicans“: Anthony Davisas 33 (18 atk. kam.), Jrue Holiday 21, Ianas Clarkas 18, Nikola Mirotičius 16 (13 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as 13... Rajonas Rondo 4 taškai (21 rez. perd., 10 atk. kam.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 26, Kevinas Durantas 22 (1/6 tritaškis), Stephenas Curry 19 (6/19 metimai iš žaidimo, Draymondas Greenas 11 taškų (12 atk. kam., 9 rez. perd., 7 klaidos).

Savo reikalus pataisė absoliutūs reguliariojo sezono nugalėtojai Hjustono „Rockets“, kurie svečiuose 113:92 (39:22, 31:18, 23:25, 20:27) nutildė Jutos „Jazz“ orkestrą ir persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 2:1.

Atvykėliai iš Teksaso varžovus nokautavo jau pirmame kėlinyje, kai spurtavo 32:12, o prieš didžiąją pertrauką jų pranašumas buvo jau net 30 taškų – 70:40.

Antroje susitikimo pusėje „Jazz“ ekipai prisikelti nebepavyko.

„Rockets“ visiškai sustabdė varžovų lyderį Donovaną Mitchellą, kuris sukrapštė tik 10 taškų (4/16 metimai iš žaidimo) ir buvo pats nenaudingiausias šeimininkų žaidėjas.

Jam būnant aikštėje „Jazz“ nuo savo oponentų atsiliko net 31 tašku.

Ketvirta akistata suplanuota naktį iš sekmadienio į pirmadienį Solt Leik Sityje.

„Jazz“: Royce'as O'Neale'as 17, Alecas Burksas 14, Rudy Gobertas 12, Donovanas Mitchellas 10 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas (12 rez. perd.) ir Ericas Gordonas po 25, Chrisas Paulas 15, Trevoras Ariza ir Clintas Capela – po 11 taškų.