Sekmadienį Fabio Capello auklėtiniai svečiuose 3:0 sutriuškino turnyrinės lentelės apačioje esančius „Lecce“ futbolininkus. Vis dėlto mačas čempionams susiklostė ne taip sėkmingai, kaip gali atrodyti žvelgiant į rungtynių rezultatą.

Pirmą įvartį 9-ąją minutę gražiu nestipriu smūgiu į tolimą vartų kampą pelnė Zlatanas Ibrahimovičus. Tai buvo tik pirmasis švedo įvartis šį sezoną.

Vėliau aikštėje vyko lygi kova, o antro kėlinio pradžioje šiek tiek didesnę persvarą turėjo „Lecce“. Vis dėlto neišnaudoję keletos progų šeimininkai buvo nubausti. 79-ąją minutę kontratakos metu Adrianas Mutu užklupo nepasiruošusį „Lecce“ vartininką ir tolimu smūgiu padvigubino rezultatą.

Pačioje mačo pabaigoje trečiasis „Juvės“ legionierius urugvajietis Marcelo Zalayeta trečią kartą nuginklavo šeimininkų vartus.

Tokiu būdu "Juve" pakartojo savo sėkmingiausią startą klubo istorijoje - 1985-1986 metų sezono pradžioje Turino klubas irgi iškovojo aštuonias pergales iš eilės.

Pagrindiniai Turino komandos priešininkai „AC Milan“ po sunkios kovos 2:1 savo stadione nugalėjo „Palermo“ klubą ir išsaugojo 5 taškų atsilikimą nuo lyderio. Carlo Ancelotti auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, kai 28-ąją minutę pasižymėjo A.Caracciolo. Vis dėlto po keletos akimirkų jau Milano žaidėjas Gennaro Gattuso įmušė įvartį, o 77-ąją minutę Fillipo Inzaghi pelnytasis garantavo šeimininkams pergalę.

Kita Milano ekipa „Inter“ sekmadienį Udinėje taip pat laimėjo labai svarbią dvikovą prieš vietos „Udinese“. Vienintelį įvartį nugalėtojams pelnė legionierius iš Argentinos Julio Cruzas. Po šios pergalės R.Mancini auklėtiniai užima trečią poziciją.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

AC Milan [2 - 1] Palermo

28` [0 - 1] A. Caracciolo

30` [1 - 1] G. Gattuso

77` [2 - 1] F. Inzaghi

Chievo [2 - 1] Cagliari

70` [1 - 0] L. D`Anna

72` [2 - 0] V.N. Obinna

90` [2 - 1] D. Suazo

Lecce [0 - 3] Juventus

9` [0 - 1] Z. Ibrahimovic

79` [0 - 2] A. Mutu

90` [0 - 3] M. Zalayeta

Livorno [1 - 0] Reggina

87` [1 - 0] C. Lucarelli

Sampdoria [3 - 3] Siena

38` [1 - 0] F. Flachi (11m)

47` [1 - 1] T. Locatelli

54` [2 - 1] S. Volpi

67` [2 - 2] E. Chiesa (11m)

83` [2 - 3] S. Vergassola

90` [3 - 3] S. Volpi (11m)

Treviso [1 - 2] Empoli

25` [0 - 1] S. Almiron

78` [1 - 1] D. Fava

79` [1 - 2] F. Tavano

Udinese [0 - 1] Inter Milan

36` [0 - 1] J. Cruz

AS Roma [1 - 1] Lazio

40' [1 - 0] F. Totti

58' [1 - 1] T. Rocchi

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įv.santykis, taškai)