Freiburgo mieste 25 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Alexanderis Schwolow, o po 3 min. Corentinas Tolisso įvartis leido svečiams pirmauti 2:0.

Po pertraukos Sandro Wagnerio (54 min.) ir Thomo Miullerio (69 min.) įvarčiai nepaliko jokių vilčių šeimininkų sirgaliams.

Kelno mieste tarp vietos „Kioln“ ir VfB „Stuttgart“ po Claudio Pizarro įvarčio (7 min.) šeimininkai išsiveržė į priekį.

Tačiau Mario Gomezo dublis per minutę (45') prieš pertrauką svečius pasiuntė į nokdauną.

Po pertraukos 57 min. Andreas Beckas padidino svečių iš Štutgarto pranašumą – 3:1.

Rezultatą sušvelnino 86 min. Milošo Jojičiaus įvartis – 2:3.

Rezultatai

„Freiburg“ 0 – 4 „Bayern“

25 min. [0:1] Alexander Schwolow (į savo vartus)
28 min. [0:2] Corentin Tolisso
54 min. [0:3] Sandro Wagner
69 min. [0:4] Thomas Mueller

„Kioln“ 2 – 3 VfB „Stuttgart“

7 min. [1:0] Claudio Pizarro
45 min. [1:1] Mario Gomez
45 min. [1:2] Mario Gomez
57 min. [1:3] Andreas Beck
86 min. [2:3] Milošas Jojičius

„Bundesliga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):