„Lietuvos rytas“ sausio mėnesį Vilniuje laimėjo net 57 taškų persvara (113:56). Tuomet rezultatą išgirdęs LaVaras Ballas teigė, kad šalia jo „Vytautas“ nepralaimėtų tokiu skirtumu sostinės komandai.

LaVaras sėdėjo šalia ekipos atsarginių suolelio, svečių eilėse, komandai vadovavo Virginijus Šeškus, o „Vytautas“ svečiams iš sostinės neleido pagalvoti apie lengvą pergalę.

Maža to, nuo mačo pradžios kovingai mačą pradėję šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 23:17. Net ir įpusėjus antram ketvirčiui svečiams nepavyko perimti iniciatyvos – 36:28.

Bet „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 14:2 ir po Jimmy Barono dviejų iš eilės taiklių tritaškių pirmavo 42:38.

Trečiame kėlinyje svečiai buvo atitrūkę 10 taškų, tačiau „Vytautas“ rankų nenuleido ir pavijo svečius.

Prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė tik taškas – 61:62. Ketvirčio viduryje Prienų-Birštono klubas prarado Denisą Lukašovą, kuris skaudžiai parkritęs ant parketo galėjo palikti aikštelę tik su komandos draugų pagalba.

Likus 3 min. „Lietuvos rytas“ atitrūko 11 taškų skirtumu (79:68). Justas Sinica pataikė dvitaškį su pražanga ir sumažino skirtumą iki 8-ių taškų (71:79).

Po nesėkmingos svečių atakos Eigirdas Žukauskas baudų metimais sumažino deficitą iki 6-ių taškų (73:79). Visgi šeimininkai stebuklo nesukūrė ir nusileido svečiams 76:83.

„Vytauto“ gretose rezultatyviausiai žaidė LiAngelo Ballas, pelnęs 18 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit., 4/6 baudos). Jo brolis LaMelo praleido mačą dėl nugaros traumos.

LKL pirmenybėse Rimo Kurtinaičio eipai klostosi puikiai: sostinės krepšininkai jau turi 12 pergalių seriją ir pagal jas pavijo Kauno „Žalgirį“.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 18, Tomas Dimša 11, Denisas Lukašovas ir Kervinas Bristolis po 9, Eigirdas Žukauskas 7, Egidijus Dimša 5, Gediminas Maceina, Rashaunas Broadusas ir Regimantas Miniotas po 4, Justas Sinica 3, Martynas Linkevičius 2.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 20, Loukas Mavrokefalidis 19, Martynas Echodas 17, Rokas Giedraitis 14, Christopheris Krameris 6, Mindaugas Girdžiūnas 4, Benas Magdenas 2, Artūras Jomantas 1, Egidijus Mockevičius nežaidė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (161)