Itin kovingose ir permainingose rungtynėse dar iki ilgosios pertraukos lygus rezultatas buvo užfiksuotas vienuolika sykių, o pirmaujanti komanda keitėsi net penkiolika kartų.

Prie sėkmingo svečių komandos žaidimo svariausiai prisidėjo vidurio puolėjas Dwightas Howardas. Tiek starto penkete rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis, tiek nuo suolo pakilęs Mylesas Turneris iki ilgosios pertraukos niekaip nesugebėjo sustabdyti „Hornets“ aukštaūgio, per pirmuosius du kėlinius pelniusio net 18 taškų.

Pirmoje rungtynių pusėje gera kova dėl atšokusių kamuolių pasižymėjęs Sabonis gražiu dėjimu pelnė paskutiniuosius „Pacers“ taškus, leidusius šeimininkams į ilgąją pertrauką išsinešti vieno taško pranašumą.

Trečiame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi į Visų žvaigždžių rungtynes išrinktas Indianos klubo lyderis Victoras Oladipo. Atakuojantis gynėjas solidžiai atrodė tiek varžovų, tiek savoje aikštės pusėje, ir tapo pagrindiniu sėkmingo „Pacers“ žaidimo katalizatoriumi.

Įsibėgėjusį Howardą sustabdę šeimininkai aukštaūgiui po ilgosios pertraukos teleido pelnyti tik keturis taškus, o įsimintiniausiai Šarlotės klubo vidurio puolėją sustabdė Oladipo, sugebėjęs įspūdingai blokuoti Dwighto metimą.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus pustrečios minutės „Hornets“ turėjo vieno taško persvarą, tačiau tuomet Indianos komanda pakilo į lemiamą šturmą. Kovingą komandinį žaidimą pademonstravę „Pacers“ spurtavo 11:2 ir susikrovė pergalingu tapusį pranašumą.

Net septynis taškus šioje atkarpoje pelnęs Sabonis viso per 28 aikštėje praleistas minutes surinko 11 taškų (5/11 met., 1/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius ir vieną klaidą.

Jau dvyliktąjį dvigubą dublį šiame sezone surinkęs Domas per pastarąsias ketverias rungtynes vidutiniškai pasižymėjo 16,5 taško ir 9,5 atkovoto kamuolio vidurkiais.

Vienuolika rungtynių paeiliui starto penkete pradėjusio Sabonio serija po šios nakties rungtynių gali nutrūkti. Praeitame susitikime po alkūnės traumos į aikštę grįžęs pagrindinis „Pacers“ vidurio puolėjas Turneris šiąnakt sužaidė vienas geriausių sezonų rungtynių ir pakartojo karjeros rekordą pataikydamas 4 tolimus metimus.

Įdomu, jog vienintelį kartą iki šiol tokį pasiekimą 21-erių metų teksasietis taip pat užfiksavo dvikovoje su Šarlotės ekipa.

Po rungtynių kalbėdamas su „Pacers“ rungtynių reporteriu Jeremiah Johnsonu Turneris džiaugėsi pamažu grįžtančiu žaidybinio ritmo pojūčiu, tačiau paklaustas kaip Indianos krepšininkams pavyko sustabdyti Howardą nepagailėjo komplimentų vienam iš komandos draugų:

„Tai Domo nuopelnas. Jis labai tvirto charakterio žmogus, visada pasiruošęs iššūkiams. Ilgosios pertraukos metu jis tiesiog pasiryžo neleisti Howardui dominuoti, ir jam tai pavyko.“

Net 22 taškus šiąnakt pelnęs aukštaūgis taip pat džiaugėsi savo, Sabonio ir Thaddeuso Youngo sudaromos priekinės linijos universalumu. Jo manymu, kiekvienas šios trijulės narys yra puikiai įvaldęs skirtingus įgūdžius, todėl varžovams sunku žaisti prieš tokią įvairiapusišką žaidėjų kombinaciją.

Aštuonioliktą kartą šiame sezone varžovams šimto taškų pelnyti neleidę „Pacers“ tokiose rungtynėse iškovojo jau šešiolika pergalių ir patyrė vos du pralaimėjimus.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (11/15 met., 5 atk. kam.), Mylesas Turneris 22 (8/11 met., 4/6 trit.), Thaddeusas Youngas 16, Darrenas Collisonas 13 (6 rez. perd.), Domantas Sabonis 11 (10 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 10 taškų.

„Hornets“: Kemba Walkeris 23, Dwightas Howardas (11 atk. kam.) ir Nicolas Batumas (5/10 trit.) po 22 taškus.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ trečiadienį žais namuose, kur jų lauks Marco Gasolio vedamų Memfio „Grizzlies“ iššūkis, o penktadienį Indianapolio komanda svečiuosis revanšą pasiekti bandysiančių „Hornets“ tvirtovėje.