Nugalėjo norvegas Tarjei Boe. Vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs norvegas finišavo per 22 min. 40,6 sek.

Antrąją vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade (+0,7 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – vokietis Erikas Lesseris (+3,7; 1).

25-erių metų V. Strolia, kuriam teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 45,1 sek.

27-erių metų Tomas Kaukėnas (+2.43,8; 3) užėmė 89-ąją vietą, o 26-erių metų Karolis Dombrovskis (+3.05,7; 3) liko 95-as.

29-erių metų latvis Andrejus Rastorgujevas (+22,6; 1) užėmė aštuntąją poziciją.

Lenktynėse dalyvavo 107 biatlonininkai, o į sekmadienį vyksiančias persekiojimo lenktynes pateko 60 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po dvejų lenktynių lyderiu tapo M. Fourcade'as (102 tšk.). Į antrąją vietą smuktelėjo norvegas Johannesas Thingnes Boe (90 tšk.). Iš viso klasifikuoti 52 biatlonininkai.