„Knicks“ klubui priklausantis Mindaugas Kuzminskas nebuvo registruotas mačui ir vis dar kantriai turi laukti savo šanso šiame prasidėjusiame NBA sezone. Per ketverias „Knicks“ rungtynes 28-erių lietuvis dar nei karto nebuvo įtrauktas į mačo protokolą.

Penktadienį naktį „Knicks“ ekipą į pirmąją pergalę vedė latvis Kristaps Porzingis, kuris per 29 minutes pelnė 30 taškų (12/18 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 blokus, perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Knicks“: K. Porzingis 30, C. Lee 13, E. Kanteras ir D. McDermottas po 12, T. Hardaway Jr. 11 taškų.

„Nets“: D. Russellas 15, Q. Acy 12, T. Bookeris 10 taškų.

Kiti penktadienio rungtynių rezultatai

Šarlotės „Hornets“ – Hjustono „Rockets“ 93:109 (30:27, 16:29, 28:22, 19:31)

Daugiau nei pusę taškų tritaškiais (taiklumas 22/57, 38,6 proc.) pelnę „Rockets“ krepšininkai pergalingą pranašumą susikrovė ketvirto kėlinio pradžioje.

Nors lemiamo ketvirčio pradžioje komandas po Maliko Monko dvitaškio skyrė tik du taškai (76:78), svečiai iš Hjustono atitrūko 10-ia taškų ir dviženklę taškų persvarą mačo pabaigoje tik dar labiau padidino.

Nugalėtojų gretose po šešis tritaškius pataikė Ericas Gordonas (6/16) ir Ryanas Andersonas (6/15), keturis tolimus metimus pridėjo Jamesas Hardenas (4/10).

„Hornets“ (2/3): K. Walkeris 26, J. Lambas 20, D. Howardas 19, M. Monkas 10 taškų.

„Rockets“ (5/1): J. Hardenas 27, E. Gordonas 26, R. Andersonas 21, L. Mbah a Moute 12 taškų.

Orlando „Magic“ – San Antonio „Spurs“ 114:87 (32:18, 29:16, 34:30, 19:23)

Namuose nepralaimintys „Magic“ krepšininkai namuose privertė kapituliuoti San Antonio „Spurs“ ekipą.

Po dviejų kėlinių šiame sezone visus stebinanti Orlando ekipa pirmavo net 61:34, o svečiai nesugebėjo rasti priešnuodžių sėkmingam „Magic“ žaidimui ir antroje susitikimo pusėje.

Po pergalės puikiai sezoną pradėjęs Orlando klubas pirmauja Rytų konferencijoje.

„Magic“ (4/1): E. Fournieras 25, J. Simmonsas 17, A. Gordonas 16, N. Vučevičius 15 taškų.

„Spurs“ (4/1): L. Aldridge 24, P. Gasolis ir P. Millsas po 12.

Atlantos „Hawks“ – Denverio „Nuggets“ 100:105 (23:26, 29:27, 19:22, 29:30)

Įspūdingas rungtynes sužaidė serbas Nikola Jokičius, kuris nugalėtojams ne tik pelnė 18 taškų, tačiau ir atkovojo 15 kamuolių.

Jam sėkmingai talkino šią vasarą iš Atlantos klubo į Denverį persikėlęs Paulas Millsapas, kuris per ketvirtą kėlinį pelnė 7-is, o per visą mačą prie pergalės prisidėjo pelnęs 16 taškų.

„Hawks“ gretose praleidęs du mačus po traumos į rikiuotę grįžo Dennisas Schrioderis, kuris pirmąkart namuose žaidusiai ekipai pelnė 20 taškų.

„Hawks“ (1/5): D. Schroderis 20, T. Price'as 19, M. Belinelli 15, D. Dedmonas 13 taškų.

„Nuggets“ (2/3): N. Jokičius, W. Bartonas ir G. Harrisas po 18, E. Mudiay ir P. Millsapas po 16 taškų.

Minesotos „Timberwolves“ – Oklahomos „Thunder“ 119:116 (26:33, 33:26, 31:30, 29:27)

Minesotos klubą į pergalę vedė Karl-Anthony Townsas, kuris per 36 min. pelnė 33 taškus ir atkovojo net 19 kamuolių. Tačiau svarbus ir Jmmy Butlerio indėlis: krepšininkas po dviejų praleistų rungtynių pergalingai grįžo į rikiuotę bei pelnė 25 taškus.

Be jo pastarąsias dvejas rungtynes „Timberwolves“ beviltiškai pralaimėjo vidutiniškai 22 taškų skirtumu, tačiau penktadienio naktį Minesotos klubas savo gerbėjams padovanojo puikią pergalę.

Šiame sezone abi ekipos jau žaidė kartą tarpusavyje, Oklahomoje „Timberwolves“ taip pat laimėjo 115:113.

„Timberwolves“ (3/3): K. A. Townsas 33, J. Butleris 25, J. Teague 17, T. Gibsonas 16, A. Wigginsas 14 taškų.

„Thunder“ (2/3): C. Anthony ir P. George po 23, S. Adamsas 20.