Nepaisant to, kad "Juve" priemė vienu iš lygos autsaiderių laikomą "Ascoli", Turino ekipai teko gerokai pasistengti norint pelnyti tris taškus. Šalies čempionai varžovus nugalėjo vos vieno įvarčio skirtumu.

Praeitais metais antrą vietą "Serie A" užėmęs "Milan" suklupo Genujoje. Juos rezultatu 2-1 įveikė vietos "Sampdoria" ekipa. Milano klubas buvo išsiveržęs į priekį po Alberto Gilardino įvarčio, tačiau šeimininkai atsakė dviem įvarčiais ir sugebėjo įveikti praeitų metų Čempionų lygos finalininkus.

Pirmajį pralaimėjimą patyrė Čempionų lygoje dalyvaujanti "Udinese" ekipa, rezultatu 4-2 nusileidusi "Fiorentina" komandai. Rezultatyviose rungtynėse puikiai žaidęs Florensijos klubas, vedamas Luca Toni, nepaliko savo varžovams didesnių prošvaisčių iškovoti bent tašką.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Juventus" 2 - 1 "Ascoli"

15' [1 - 0] Alessandro Del Piero (11m.)

32' [1 - 1] Alfredo Cariello

39' [2 - 1] Alessandro Del Piero

"Sampdoria" 2 - 1 "Milan"

18' [0 - 1] Alberto Gilardino

38' [1 - 1] Emiliano Bonazzoli

58' [2 - 1] Max Tonetto

"Fiorentina" 4 - 2 "Udinese"

28' [0 - 1] Sulley Ali Muntari

39' [1 - 1] Stefano Fiore

43' [2 - 1] Luca Toni

79' [3 - 1] Marco Donadel

86' [4 - 1] Luca Toni

90' [4 - 2] Vincenzo Iaquinta (11m.)

"Lazio" 3 - 1 "Treviso"

21' [1 - 0] Tommaso Rocchi

26' [2 - 0] Goran Pandev

44' [2 - 1] Andre Pinga

88' [3 - 1] Massimo Oddo (11m.)

86' Samir Handanovic ("Treviso") pašalintas iš aikštės

"Siena" 1 - 2 "Palermo"

19' [0 - 1] Christian Terlizzi

20' [1 - 1] Thomas Locatelli

57' [1 - 2] Stephen Ayodele Makinwa

"Reggina" 1 - 3 "Chievo"

11' [1 - 0] Francesco Cozza

19' [1 - 1] Davide Franceschini

64' [1 - 2] Davide Franceschini

77' [1 - 3] Davide Mandelli

77' Lorenzo D'Anna ("Chievo") pašalintas iš aikštės

"Cagliari" 1 - 1 "Messina"

30' [0 - 1] Massimo Donati

41' [1 - 1] David Suazo

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.