Aikštės šeimininkės „Villareal“ ekipos gretose 50 min. pasižymėjo Manuelis Triguerosas, o po 6 min. įvartį pelnė Cedrickas Bakambu.

Tačiau 64 min. rezultatą sušvelnino Garethas Bale'as, o 74 min. Cristiano Ronaldo realizavo 11 m baudinį – 2:2.

Lemiamą žodį tarė Alvaro Morato, kuris po greitos atakos, sulaukęs puikaus Marcelo perdavimo iš krašto, smūgiu galva išvedė „Real“ ekipą į priekį. Priblokšti aikštės šeimininkai nepajėgė darkart nustebinti ir pakeisti mačo baigties.

Pergalę ir tris taškus į Madridą išsivežė svečiai.

Mače tarp Madrido „Atletico“ ir „Barcelonos“ pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antroje mačo dalyje 64 min. svečius į priekį išvedė Rafinha.

Bet 70 min. rezultatą išlygino Diego Godinas.

Visgi, lemtinga tapo 87-oji minutė: Lionelis Messi pelnė įvartį ir išplėšė pergalę savo ekipai.

Pergalė leido „Barcelonai“ pakilti į turnyro lentelės antrąją vietą: katalonų klubo sąskaitoje – 54 taškai. Šie sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau nei Madrido „Real“ (55 taškai po 23rungtynių).

Madrido „Atletico“ užima 4-tą poziciją (45 taškai, po 24 rungt.).

Kitose šios dienos rungtynėse Barselonos „Espanyol“ namuose 3:0 (2:0) sutriuškino „Osasuna“ futbolininkus.

Rezultatai

Madrido „Atletico“ 1 – 2 „Barcelona“

64 min. [0:1] Rafinha

70 min. [1:1] Diego Godinas

87 min. [1:2] Lionelis Messi

„Espanyol“ 3 – 0 „Osasuna“

17 min. [1:0] Felipe Caicedo

29 min. Felipe Caicedo nerealizavo 11 m baudinio

46 min. [2:0] Jose Manuel Jurado

90 min. [3:0] Gerardas Moreno

„Villareal“ 2 – 3 Madrido „Real“

50 min. [1:0] Manuel Trigueros

56 min. [2:0] Cedricas Bakambu

64 min. [2:1] Garethas Bale'as

74 min. [2:2] Cristiano Ronaldo

83 min. [2:3] Alvaro Morata

Bilbao „Athletic“ 3 – 1 „Granada“

11 min. [1:0] Markel Susaeta

14 min. [1:1] Mehdi Carcela-Gonzalezas

33 min. [2:1] Inigo Lekue

69 min. [3:1] Mikelis San Jose

„Sporting Gijon“ 1 – 1 „Celta Vigo“

49 min. [1:0] Moi Gomezas (11 m baudinys)

74 min. Jorge Mere („Sporting Gijon“) – raudona kortelė

75 min. [1:1] Iago Aspas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)