Cagliari“ ekipa mače su „Genoa“ buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai išlygino rezultatą ir spėjo jį persverti, o po pertraukos varžovus nubaudė dar dviem tiksliais smūgiais.

„Cagliari“ šventė pergalę 4:1 (2:1) ir tai ekipai leido pakilti į 10-ą turnyro lentelės vietą (26 taškai).

„Genoa“ klubas po 20 rungtynių savo sąskaitoje turi 23 taškus ir užima 14-ą poziciją.

Taip pat svarbias pergales pasiekė dėl aukščiausių turnyro lentelės pozicijų kovojančios „Roma“ (44 taškai, 2 vieta), „SSC Napoli“ (41 tšk., 3 vieta) ir „Lazio“ (40 tšk., 4 vieta) ekipos.

Paskutiniame sekmadienio vakaro mače „Fiorentina“ namuose 2:1 palaužė čempionato lyderę Turino „Juventus“ ekipą (45 taškai, po 19 rungtynių).

„Fiorentina“ po pergalės pakilo į aštuntą turnyro lentelės vietą (30 taškų, po 19-kos mačų).

„Seria A“ čempionato 20 turo sekmadienio rezultatai:

„Cagliari“ 4 – 1 „Genoa“

28 min. [0:1] Giovanni Simeone

40 min. [1:1] Marco Borriello

44 min. [2:1] Joao Pedro Galvao

60 min. [3:1] Marco Borriello

65 min. [4:1] Diego Farias (11 m. baudinys)

Lazio“ 2 - 1 „Atalanta“

21 min. [0:1] Andrea Petagna

45 min. [1:1] Sergej Milinkovičius-Savičius

68 min. [2:1] Ciro Immobile (11 m baudinys)

SSC „Napoli“ 3 – 1 „Pescara“

47 min. [1:0] Lorenzo Toneli

50 min. [2:0] Marekas Hamšikas

86 min. [3:0] Driesas Mertensas

90 min. [3:1] Gianluca Caprari

Sampdoria“ 0 – 0 „Empoli

„Sassuolo“ 4 – 1 „Palermo“

9 min. [0:1] Robinas Quaisonas

15 min. [1:1] Alessandro Matri

24 min. [2:1] Antonio Ragusa

66 min. [3:1] Alessandro Natri

83 min. [4:1] Matteo Politano

„Udinese“ 0 – 1 „Roma“

12 min. [0:1] Radja Nainggolanas

18 min. 11 m baudinio nerealizavo Edinas Džeko

„Fiorentina“ 2 – 1 „Juventus“

37 min. [1:0] Nikola Kaliničius

55 min. [2:0] Milanas Badeljas

58 min. [2:1] Gonzalo Higuainas