Čekijos futbolininkai namuose 1:2 neatsilaikė prieš Pietų Korėjos ekipą. Nugalėtojams po įvartį pelnė Yoon Bit-Garamas ir Suk Yung-Junas, o pralaimėtojų gretose kartą pasižymėjo Marekas Suchy.

Kitame mače Švedijos futbolo rinktinė Solnoje rezultatu 3:0 netikėtai sutriuškino Velso futbolininkus.

Švedai pirmąjį įvartį pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje. Po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo pasižymėjo Emilis Forsbergas. Antrame kėlinyje įvarčius pelnė Mikaelis Lustigas bei Johnas Guidetti.

Kitame mače belgai turėjo vargo su norvegų futbolininkais. Belgijos rinktinė rezultatu 3:2 įveikė varžovus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Romelu Lukaku, Edenas Hazardas ir Laurentas Cimanas.

Dar viename mače Serbijos ir Rusijos rinktinių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. Po įvartį pelnė Artemas Dzyuba ir Aleksandaras Mitrovičius.

Slovėnijos rinktinė neatsilaikė prieš turkus ir patyrė minimalų pralaimėjimą 0:1. Vienintelį įvartį turkams pelnė Burako Yilmazo.